MHP Konyaaltı Teşkilatından Gençlere Teşekkür

02 Mart 2013 Cumartesi 18:15

PALABIYIK’DAN GENÇLERE TEŞEKKÜR

MHP Konyaaltı Teşkilatından Gençlere Teşekkür

 

Milliyetçi Hareket Partisi Konyaaltı İlçe Başkanı Mehmet Ali Palabıyık, Antalya Ülkü Ocaklarının düzenlediği ‘‘Gençlik Şöleni’’ konser programı için teşekkür etti.

     


     Antalya Ülkü Ocaklarının düzenlediği ‘‘Gençlik Şöleni’’ konser programına katılan Milliyetçi Hareket Partisi Konyaaltı İlçe Başkanı Mehmet Ali Palabıyık şunları söyledi; Bende Ülkü Ocaklarından yetişen bir ülkücüyüm, düzenlenen bu gençlik şöleninde ülkü ocaklarının ve ülkücülerin birlik, beraberliğinin herkeze en doğru şekilde aktarıldığına inanıyorum. Başta Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E.Serkan Uysal’a, Antalya Ülkü Ocakları Yöneticilerine ve bu organizasyonda emeği geçen herkeze teşekkürü bir borç bilirim. Gecesini gündüzüne katıp sokaklara afiş asan, okuldan çıkıp evine gitmek yerine ocağa giderek ülküdaşlarına yardım eden, zamanından fedakarlık edip emek harcayan, maddi-manevi destek veren herkezden Allah (c.c.) razı olsun.

     Ülkü Ocakları Milliyetçi hareketin bel kemiğidir. Gençlik Şöleni’ne 1,000 kişilik liseli bozkurt ile giriş yapan Antalya Ülkü Ocakları Ortaöğretim Teşkilat Başkanı Tahir Kara'yıda ayrıca tebrik etmek isterim. O gün o salondaki atmosfer Ülkü ocaklarının bazı çevrelerce kamuoyuna yanlış gösterilmeye çalışmasına en güzel cevap olmuştur. Ailelerin gönül rahatlığıyla salonda konseri izlediği, 7’den 70’e herkezin eğlendiği, engelli vatandaşlarımızada ayrıca ön sıralarda yer verildiği muhteşem bir organizasyona imza atılmıştır.

    Böyle güzel organizasyonların tekrar yapılmasını ve bu tür organizasyonlara, Ülkü Ocaklarımızın tüm çalışmalarına herkezin destek vermesini temenni ediyorum. Emeği geçen herkeze tekrar tekrar teşekkür ederek sözlerimi tamamlıyorum. Cenab-ı Allah yâr ve yardımcınız olsun.

Yorum Gönder

@name x