Uşak'ın simge fotoğrafı, İzmir-Ankara yoluna tabela olarak koyuldu

28 Aralık 2012 Cuma 16:03

Uşak Belediyesi, şehrin simge fotoğraflarından, "Cumhuriyeti Biz Böyle Kazandık" isimli fotoğrafın tanıtım çalışmalarına ağırlık veriyor. Aslı müzeye bağışlanan fotoğraf, şimdi de İzmir-Ankara karayolunun şehirden geçen kısmına,...

Uşak'ın simge fotoğrafı, İzmir-Ankara yoluna tabela olarak koyuldu

Uşak Belediyesi, şehrin simge fotoğraflarından, "Cumhuriyeti Biz Böyle Kazandık" isimli fotoğrafın tanıtım çalışmalarına ağırlık veriyor. Aslı müzeye bağışlanan fotoğraf, şimdi de İzmir-Ankara karayolunun şehirden geçen kısmına, dev bir tabela olarak yerleştirildi.

Konu hakkında bilgi veren Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan, şehrin simge fotoğrafının herkes tarafından görülmesini istediklerini söyledi. Fotoğrafın Uşak’ın olduğunu göstermek için çaba verdiklerini belirterek, “İlimizde cumhuriyetin nasıl kazanıldığını gösteren fotoğraf, şehrin bu mücadelede neler yaptığının en güzel göstergesidir. Biz böyle bir fotoğrafın ilimizde çekildiğini biliyorduk. Başka illerin ve ilçelerin fotoğrafa sahip çıkma mücadelesini, asıllarını bularak boşa çıkardık. Şimdi fotoğrafı en iyi şekilde tanıtmak için uğraşıyoruz.” dedi.

Yorum Gönder

@name x