Haçkalı, Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı oldu

31 Aralık 2012 Pazartesi 19:03

Yozgat Belediyesi'nde 20 yıldır görev yapan Zeki Haçkalı, Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.        Belediyede 20 yıldır görev yapan Haçkalı, 8 yıldır yazı işleri ve destek hizmetleri...

Haçkalı, Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı oldu

Yozgat Belediyesi'nde 20 yıldır görev yapan Zeki Haçkalı, Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

        Belediyede 20 yıldır görev yapan Haçkalı, 8 yıldır yazı işleri ve destek hizmetleri görevini yürütüyordu. Başkan Yardımcısı Zeki Haçkalı, yaptığı açıklamada, belediyenin çeşitli birimlerinde 20 yıldır görev yaptığını hatırlatarak, "8 yıldır Yazı İşleri ve Destek Hizmetleri Müdürlüğünü vekaleten yürütmekte iken bu hafta belediye başkan yardımcısı olarak göreve başladım. Belediye Başkan Yardımcısı olarak Destek Hizmetleri, Yazı İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler ve Veterinerlik Müdürlüklerine bakacağım." dedi.

        Belediyede vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyleyen Haçkalı, "Bizler için makam ve mevkilerin önemi yoktur, hepsi gelip geçicidir. Önemli olan vatandaşlarımıza güzel hizmetler, kalıcı hizmetler sunabilmektir. Belediyemizde tecrübeli başkan yardımcılarımız Tevfik Bozkurt, Mehmet Taşdemir ve Serdar Açıkgöz başarılı bir şekilde görevlerini zaten yürütüyorlar. İnşallah hep birlikte belediyemize katkı sağlamaya çalışacağız. Başkanımızın bu yönde tecrübeli bir ekibi var." diye konuştu.

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

YOZGATLI ÜLKÜCÜ 8 yıl önce yorumlandı

bat dünya bat...

0 Kişi beğendi.