İsveçli gençlerden korkunç şaka

25 Şubat 2015 Çarşamba 16:28

İsveç’te gerçekleştirdikleri birbirinden ilginç sosyal deneylerle dikkatleri üzerine çeken STHLM Panda isimli aktivist grup bu kez korkutucu bir şaka yaparak tepkileri ölçtü. İsveçlilerin paranormal olaylar karşısındaki tepkisini ölçmek...

İsveçli gençlerden korkunç şaka

İsveç’te gerçekleştirdikleri birbirinden ilginç sosyal deneylerle dikkatleri üzerine çeken STHLM Panda isimli aktivist grup bu kez korkutucu bir şaka yaparak tepkileri ölçtü. İsveçlilerin paranormal olaylar karşısındaki tepkisini ölçmek isteyen STHLM Panda ekibi, hazırladıkları deneyle İsveçlilere korku dolu anlar yaşattı.

Stockholm’de akşam vakti gezinen bir turist sokakta rastladığı bir İsveçliden kendisinin fotoğrafını çekmesini istiyor. Herkes tarafından kabul edilen bu masum talep sonrasında ise oldukça ilginç anların yaşanmasına neden oluyor. Çünkü çekilen fotoğrafta normalde orada olmayan bir kişi daha gözüküyor. Üstelik üstü başı kanlar içerisinde. Fotoğrafı gören İsveçliler şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırırken bazıları da kaçarak uzaklaşmayı tercih ediyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x