Büyükşehir yayla yollarını asfaltlıyor

07 Ağustos 2015 Cuma 10:00

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Silifke ilçesinin yaylalarından Tekiralanı Mevkii’nden Hotamış’a giden 9 kilometrelik yolun birinci kat asfaltlama işlemine başladı.Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, yapılan çalışmalar...

Büyükşehir yayla yollarını asfaltlıyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Silifke ilçesinin yaylalarından Tekiralanı Mevkii’nden Hotamış’a giden 9 kilometrelik yolun birinci kat asfaltlama işlemine başladı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, yapılan çalışmalar ile köy ve yayla yollarının şehirdekilerden hiç bir farkının kalmayacağını söyledi. Kocamaz, “Vatandaşlarımıza bir söz verdik. İnşallah bu dönem sorunlarımızın çoğunu halledeceğiz. Üç yıl içerisinde asfaltsız yolumuz kalmayacak. Özellikle köylerimizin ve yaylalarımızın yol sorununu en kısa zamanda çözüme ulaştıracağız. Silifke’de ve Mersin’in her noktasında hizmete açılan yolların halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Vatandaşların daha kaliteli ve daha konforlu yollarda seyahat etmesinin önemine vurgu yapan Başkan Kocamaz, çalışmalarının aralıksız devam edeceğini vurguladı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x