Eyüp Belediyesi'nin Halk Günleri devam ediyor

11 Ocak 2013 Cuma 11:29

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, halk günü toplantılarına 2013 yılında da devam edeceğini açıkladı. Mahalle, esnaf ve dernek ziyaretlerinin yanı sıra hafta içi her gün makamında vatandaşlarla buluşan Kavuncu, Ocak ayından itibaren...

Eyüp Belediyesi'nin Halk Günleri devam ediyor

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, halk günü toplantılarına 2013 yılında da devam edeceğini açıkladı. Mahalle, esnaf ve dernek ziyaretlerinin yanı sıra hafta içi her gün makamında vatandaşlarla buluşan Kavuncu, Ocak ayından itibaren hafta içi her gün sabah saat 8.30’da halkın sorunlarını dinleyecek.

Eyüp Belediyesi’nde düzenlenen halk günlerinde sorunlarını dile getiren vatandaşlara aynı gün dönüldüğünü ve sorunun çözümü için anında işlem yapıldığını belirten Başkan Kavuncu, “Vatandaşlarımız bir sonraki gün halk gününe katılarak sorunlarının takibini yapabilir. Halk günlerini, halkımızın sorunlarını gün içinde çözerek bir sonraki gün onlara bunu bildirebilmek için erken saate aldık.” dedi. Kavuncu, halk günlerinin yanı sıra esnaf, mahalle, pazar, işyeri, sivil toplum kuruluşları, dernek ziyaretlerini de sürdürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x