GÜMÜŞHANELİLERİN DUYARSIZLIĞI PES DEDİRTİYOR!

28 Ekim 2020 Çarşamba 11:05

Lafta esip gürleyen, mangalda kül bırakmayan sözde Gümüşhanecilerin duyarsızlığını bir Gümüşhane sevdalısı olan Kamil Koç, ibra ediyor. İşte Koç'un sosyal medya hesabından yazdıkları:

GÜMÜŞHANELİLERİN DUYARSIZLIĞI PES DEDİRTİYOR!
 

Değerli Gümüşhaneliler, günlerdir Gümüşhane’de sular akmıyor, Gümüşhaneliler susuzluk çekerken Çakırgöl’ün suyunun Trabzon'a bağlanması ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Çakırgöl’e boru döşenerek, Çakırgöl’ün suyu Trabzon'a bağlanıyor, Çakırgöl hepimizin bildiği gibi Gümüşhane il sınırları içerisindedir. Dolayısıyla bu su öncelikli olarak Gümüşhanelilerin hakkıdır, ancak Gümüşhaneli yetkililerin sessizliği ve hiç kusura bakmasınlar pısırıklığı yüzünden en temel ihtiyacımız olan suyumuz asıl sahibi olan Gümüşhanelilerin değil Trabzon'un kullanması için boru yöntemi ile Trabzon'a aktarılmaktadır.

Gümüşhane ise karşı tek kirli sularından drenaj yöntemi ile su ihtiyacını karşılamaktadır. Sadece bilin istedim..

Dipsiz Göl hazine avcıları tarafından yağmalanırken sesinizi çıkarmadınız.

Bakalım şimdi de aynı sessizliğinizi koruyacak mısınız?!

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 3

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Asil Demirci 7 ay önce yorumlandı

Gümüşhane’yi beş parmak sayısını geçmeyen insan yiyor çok umurlarında sanki Gümüşhane’nin suyu para varsa varlar.Gümüşhane insanı bu durumu hak ediyor çünkü bu tür insanları seçip öne geçiriyorlar.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Binnaz gölgelioğlu 7 ay önce yorumlandı

Çok yazık çok üzgünüm köy-de yaşamıyorum ama memleketim adına.O güzelim dsğımızı taşınızı maffettiler yok ettiler çok üzgünüm...

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ümit Baydar 7 ay önce yorumlandı

Ne deseniz haklısınız,maalesef durum bu.yaylalarımız sularımız onların elinde,Turizmden onlar faydalanmakta,hasbelkader yapılacak yatırımlar sahil kentlerine kaydırılmakta ve tüm bunlar yaşanırken Gümüşhaneliler,milliyetçi memleket sevdalısı özü sözü bir gibi avuntularla,aslında trajikomik bir duruma düşerken,Trabzon Giresun gibi sahil kesimini kendine güldürmektedir,yazık yazık

0 Kişi beğendi.