İmamın en zor görevi

02 Nisan 2015 Perşembe 19:27

İzmir’in Karşıyaka ilçesindeki Bostanlı Beşikçioğlu Camii’nin imamı Adem Uran, hayatını kaybeden kafe işletmecisi oğlu Halit Uran’ın (31) cenaze namazını kıldırdı. Beşikçioğlu Camii’nin imamı Adem Uran’ın, rahatsızlığı...

İmamın en zor görevi

İzmir’in Karşıyaka ilçesindeki Bostanlı Beşikçioğlu Camii’nin imamı Adem Uran, hayatını kaybeden kafe işletmecisi oğlu Halit Uran’ın (31) cenaze namazını kıldırdı.

Beşikçioğlu Camii’nin imamı Adem Uran’ın, rahatsızlığı nedeniyle başvurduğu hastaneden taburcu edildikten sonra fenalaşan kafe işletmecisi oğlu Halit Uran (31) hayatını kaybetti. Oğlunun cenaze namazını kıldıran baba Adem Uran, gözyaşlarını güçlükle tutarken, ayakta zor durduğu görüldü. İzmir Valisi Mustafa Toprak’ın da katıldığı cenaze namazında gözyaşları sel olurken, Hande Uran ile evli olan ve yaklaşık bir ay sonra baba olacağı öğrenilen Halit Uran’ın cenazesi, Bostanlı Beşikçioğlu Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Doğançay Mezarlığı'na defnedildi. Baba Uran, uzun süre oğlunun tabutuna yüz sürerek onunla vedalaştı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x