Minibüsçü kardeşler defnedildi

02 Mart 2013 Cumartesi 18:24

Gaziosmanpaşa'da akşam saatlerinde yol verme tartışması ile başlayan ve iki kişinin ölümüyle sonuçlanan kavgada hayatını kaybeden kardeşlerin cenaze namazı kılındı. Cengiz Topel Caddesi üzerindeki Edirnekapı Topkapı minibüs durağında...

Minibüsçü kardeşler defnedildi

Gaziosmanpaşa'da akşam saatlerinde yol verme tartışması ile başlayan ve iki kişinin ölümüyle sonuçlanan kavgada hayatını kaybeden kardeşlerin cenaze namazı kılındı.

Cengiz Topel Caddesi üzerindeki Edirnekapı Topkapı minibüs durağında meydana gelen olayın ardından minibüsçülerle Ş.Y arasında tartışma çıkmıştı. Tartışmanın ardından polis memuru olduğu öğrenilen Ş.Y'nin silahından çıkan kurşunlar minibüsçü kardeşler Vezir Uluğ (40) ve kardeşi Veysi Uluğ'a (30) isabet etmişti. İki kardeş de kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybetmişti.

Olayın ardından polisin başlattığı soruşturmada gözaltına alınan şüpheli Ş,Y'nin Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifadesi alınarak adliyeye sevk edildi. Olayda hayatlarını kaybeden Vezir ve Veysi Uluğ kardeşler için Küçükköy Paşa Camii'nde ikindi namazının ardından cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Uluğ ailesinin yakınları ve minibüsçüler katıldı. Cenaze namazına katılan yakınların gözyaşı döktüğü gözlendi.

Namazan ardından cenazeler defnedilmek üzer Yayla Mezarlığı'na götürüldü.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x