Muş’ta 4 kilo 436 gram toz esrar ele geçirildi

26 Ocak 2016 Salı 17:56

Muş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir araçta gizlenmiş 4 kilo 436 gram toz esrar maddesi ele geçirdi.Konu ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “24 Ocak 2016 tarihinde İl Emniyet Müdürlüğümüz Kaçakçılık...

Muş'ta 4 kilo 436 gram toz esrar ele geçirildi

Muş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir araçta gizlenmiş 4 kilo 436 gram toz esrar maddesi ele geçirdi.

Konu ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “24 Ocak 2016 tarihinde İl Emniyet Müdürlüğümüz Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince durumlarından şüphelenilen ve içerisinde iki kişinin bulunduğu bir araçta yapılan aramada; Oskar isimli Narkotik Arama Köpeği’nin aracın bagajında tespit ettiği valizde 4 kilo 436 gram toz esrar maddesi ele geçirilmiştir. Şüphelilerin toz esrar maddesinin kokusunu bastırmak için valiz içerisine yoğun bir şekilde parfüm sıkıldığı da tespit edilmiştir. Narkotik madde arama köpeği Oskar‘ın koklayarak bulduğu uyuşturucu maddesinin kime ait olduğu parfüm kokusundan tespit edilmiştir” denildi.

Şüpheliler hakkında Uyuşturucu madde ticareti yapmak ve nakletmek suçundan adli tahkikat tanzim edilerek şahıslar mevcutlu olarak adli mercilere intikal ettirilmiş ve şahıslar çıkarılmış olduğu adli mercilerce tutuklandıkları belirtildi.

Anahtar Kelimeler EsrarPolismuş

Yorum Gönder

@name x