ABD, ZARRAB ÜZERİNDEN KÜRDİSTANI MI KURMAK İSTİYOR?

24 Kasım 2017 Cuma 00:07

Sabri Şenel, Reza Zarrab olayına farklı bir pencereden yaklaştı.

ABD, ZARRAB ÜZERİNDEN KÜRDİSTANI MI KURMAK İSTİYOR?
 ABD Zarrab üzerinden ülkemize diz çöktürerek, Sevrin intikamını almak ve Kürdistan'ı kurmak istiyor.

FETÖ, PKK, IŞİD ve El Kaide işbirlikçisi ABD ve koalisyonun kanlı ortakları, insanlık vicdanı başta olmak üzere gerçek adalet önünde er veya geç mutlaka yargılanacaktır.

Adeta gücü elinde bulunduran adaleti, hukuku ve demokrasiyi rafa kaldırıp, kendisi sütten çıkmış kaşık rolüne soyunuyor ama bu böyle gitmez. Mazlumların yükselen ahları, kan ve gözyaşları zalimleri mutlaka boğacaktır.

Adalet, hukuk, evrensel değerler böyle truva atı olursa, bunun bedelini bu role soyunanlar öncelikli olarak er ya da geç mutlaka öder.

Hukuk, nalıncı keseri gibi muktedirlerin kendilerini dayatma manivelası değildir. Hukuk içte ve dışta bir gün herkese lazım olur. Ne doğrarsan çanağına o gelir kaşığına... etme bulma dünyası; sular durulur, taşlar yerine oturur ve bunun hesabı mutlaka sorulur.

Sabri Şenel
Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Mehmet çakır 3 yıl önce yorumlandı

Ya herşeyi ABD nin üstüne atmak neden. Siyasileri aklamak neden banka var evinde 4 milyon dolar sakla Zafer Çağlayan kolun da 750 milyarlık saat hediye al ve 28 yaşında zarrap son model lüks bi hayat sürsün şimdi kalk ABD bunu mu yapıyor diye ABD yi suçla bu ülkede gerçek adalet olsaydı iş ABD kalmazdı bırakın algı operasyonu yapmayın millet gerçekleri öğrensin bu işin içinde kimler nemalan mış kimler malı götürmüş dip not sizce foto akp nin içinden temizlendi mi tamamen o methiye ler düzenler yargılanmadan kimse feto yla mücadele ediyoruz demesin saygı larımla

0 Kişi beğendi.