ASKERLER BİZİM ÇOCUKLARIMIZ

14 Temmuz 2017 Cuma 17:52

Askerlik yapan çocuklar daha dün saklambaç oynayan bizim çocuklarımızdır. Günahsız yavruları FETÖ alçaklarıyla bir tutmayın.

ASKERLER BİZİM ÇOCUKLARIMIZ

 19-19buçuk yaş arası boş alanda tek sıra halinde üzerinde sadece don kalacak şekilde dizilirsin,komutla birlikte don sıyrılır ç.k kontrolü yapılır utanır sıkılırsın komutla hemen donu çekersin işlemler evraklar filan uzun olur sıkılırsın ama bir süre sonra biter orada samimi olduklarınla nizamiyeden dışarı çıkar içiyorsan sigara tellendirir çocukça muhabbetler eder gidersin.

1 sene sonra yani 20 yaşında mahalle arasında maç yaparken kukalı saklanbaç oynarken,kız arkadaşınla elele gezerken, sanayide lastik takarken,köyde koyun otlatırken,babanın villasında havuza girerken tebligat gelir acemi birliğin bellidir askersindir artık.
20 yaşında delikanlıyken general-albay-yarbay-binbaşı-yüzbaşı-teğmen-astsubay-uzman çavuş-uzman onbaşı-çavuş komutası altında ne verirlerse yiyen ne derlerse yapan komuta kademesinin en altında bir er'sindir korkan ürken sinik silik .
Aynı yaşta olduğun ama senden önce askere gelmiş tek pırpırlı onbaşı yada çavuş uyuyorken bağırıp uyandırır, yemekhanedeyken veya eğitimdeysen toparlanın gidiyoruz der hayır gelmiyorum deme şansın yokki toparlanırsın istedikleri heryere gidersin gitmek zorundasın.

Askerlik yaparken böyle bir durum vardır askerii hiyerarşinin en altındasın her emire riayet etmek durumundasın.
(girdim yüzbaşının odasına;bana bak bana hergün eğitim hergün peynir zeytin ne bu yaaaa adamı hasta etmeyin canımıda sıkmayın ,vallaa çeker giderim askersiz kalırsınız azıcık bizide düşünün oğlum yapmayın böyle;gibi palavra atanlar bodrumda askerlik yapıp hasbelkader oradan geçen özel harekatçının bazukasıyla,m 16,mg 3 silahıyla korkunç bir surat ifadesi takınıp resim çektiren torpillidir atmasyonist yani)

15 TEMMUZ kalkışmasını kutlarken yapın bir delikanlılık çaresiz ve biçareyken kafasını kestiğiniz gencecik çocukların iadei itibarını,işkence yaptıklarınız,kemerle dövdüğünüz, yerlerde süründürüp tekmelediğiniz ana kuzusu emirlere hayır diyemeyecek kadar saf durumdaki çocukların ellerinden alınmış özgürlüklerini geri verin size 1 sefer saygı duyalım.
Omzu apolet dolu vatan haini şerefsiz namussuz alçaklaramı 
s.ktiredin p.zevenkleri ne yaparsanız yapın onların hepsini toplasanız hapiste suçsuz yere yatan 1 erin adamlığına erişemezler.

(Tamer Kolsuz dan alıntıdır).

Yorum Gönder

@name x