Erdoğan gaziyi azarladı

03 Mart 2013 Pazar 14:19

"Bebek katiliyle bir araya geliniyor" diyen bir gaziye "Çözüm umudu varsa onu ararız. Gaziliği istismar etme” yanıtını verdi.

Erdoğan gaziyi azarladı

 Erdoğan Balıkesir'de yaptığı açılışların ardından STK temsilcileriyle bir araya geldi. Erdoğan yaptığı konuşmada Öcalan ile yürütülen müzakereleri anlatırken bir Gazi tepki verdi. Erdoğan bunun üzerine Şehit derneklerini ve kendisiyle pğolemik yaşayan Gazi'yiazarladı!

GAZİ TEPKİ GÖSTERDİ: BEBEK KATİLİYLE MASAYA OTURUYORSUNUZ!

Tam bu sırada gazi olan bir vatandaş Erdoğan'a karşı çıktı ve şu sözleri söyledi: "Bebek katiliyle masaya oturuyorsunuz. Bu ne demek oluyor" deyince Başbakan'ın kızdığı gözlendi ve sözlerine şöyle devam etti.

ERDOĞAN'DAN GAZİ'YE AZAR!

''Bir arkadaş bebek katiliyle masaya oturmak diyorsunuz. Bu aynı kafadır. Dünyanın neresine giderseniz gidin istihbarat mensuplarıyla bu tür görüşmeler var. Bu işler olmazsa Barış gelmez. Benim istihbarat görevlillerim gidecek, görüşecek tabii. Biz anaların gözyaşı dinecek diyoruz. Başka türlü bunu durduramazsın. "

YÜREĞİ YANAN GAZİ'YE "İSTİSMAR ETME" SUÇLAMASI!

Erdoğan'ın sözleri üzerine Salondan "Ben gaziyim" sesi yükseldi. Ardından Erdoğan konuşmasına devam etti. ''Bir defa şu hiç şık değil. Gazi olabilirsin eyvallah bu bir şereftir onunla övün ama gazi olmayı istismar etmeyelim. Ne istiyoruz? Bu toplumda şehitlerimiz, gazilerimiz mağdur olmasın.

ŞEHİT DERNEKLERİNE HAKARET!

Bunları görelim bunu istisnmar etmeyelim. Önüne gelen herkes gazi- şehit derneği kuruyor. Bu istismar edilirse saygı da kaybedilir.'' diyerek tartışmaya son noktayı koydu.

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 4

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

aslanveli@Ahmet Lütfü Pektaş 5 yıl önce yorumlandı

gazilerimiz turk milletinin veli nimeti yatip kalkip onlara dua edip ve onlara gozumuz gibi bakmaliyiz kolunu bacagini kimin icin kaybetigini basbakana sormak lazim ne mutlu turkum diyene

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

tarık tarık 5 yıl önce yorumlandı

gaziler şehitler bizim türk milletinin başbakanın sanırım gaziler

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

SERKAN KOZAN 5 yıl önce yorumlandı

bu günleride görecekmiydik artık gazilere pkk'lı muamelesi yapılıyor yazıklar olsun. bebek katili ile görüştünüz onlardan farkınız yok.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ahmet Lütfü Pektaş 5 yıl önce yorumlandı

vatana kolunu ve bacağını vermiş o gaziye sarfedilen bu sözler hıyanet ürünü hakaretten başka birşey değil.

0 Kişi beğendi.