FIRAT ÇAKIROĞLU TAM 40 GÜNDÜR ARAMIZDA YOK!

02 Nisan 2015 Perşembe 12:09

20 Şubat'ta Ege Üniversitesinde şehit edilen Fırat Çakıroğlu'nun vefatının 40'ıncı gününde okul arkadaşları lokma döktürdü.

FIRAT ÇAKIROĞLU TAM 40 GÜNDÜR ARAMIZDA YOK!

 Ege Üniversitesinde eğitim gören Ülkücü öğrenciler tarafından düzenlenen lokma hayrı, Bornova Hükümet Konağı meydanında yapıldı. Lokma hayrına Bornova Ülkü Ocakları üyeleri, Ege Üniversitesi öğrencileri ve vatandaşlar katıldı.

Lokma duasının ardından bir açıklama yapan Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Başkanı Mehmet Ali Seçkin, "20 Şubat'ta Ege Üniversitesinde PKK'lı hainlerin saldırısı sonucu şehit olan değerli kardeşimiz Fırat Çakıroğlu'nun vefatının 40'ıncı gününde okul arkadaşları olarak bir lokma hayrı düzenledik. Ey cesur yürekli Fırat! Sen ona buna değil Allah'a (C.C) kuldun ve çıktığın son yolculukta yine O'nu buldun. Dünyada bir eksik, cennette bir fazla oldun. Seni ağabeylerin Selçuk Duracık'a, Halil Esendağ'a, Cemil Çöllü'ye, Dursun Önkuzu'ya, Süleyman Özmen ve Yusuf İmamoğlu'na emanet ettik. Ruhun şad, mekanın cennet olsun. Allah hayırlarımız kabul etsin" dedi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x