FUATAVNİ'DEN BOMBA ERDOĞAN İDDİALARI !

26 Ekim 2015 Pazartesi 10:10

Fuat Avni, 1 Kasım seçimleri çok önemli iddialarda bulundu. İşte sandık hileleri hakkında çok çarpıcı iddialar.

FUATAVNİ'DEN BOMBA ERDOĞAN İDDİALARI !

 Fuat Avni, 1 Kasım seçimleri çok önemli iddialarda bulundu. İşte sandık hileleri hakkında çok çarpıcı iddialar.

Fuat Avni’den 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala çok çarpıcı iddialar geldi. Avni, Erdoğan’ın çok gergin olduğunu, AKP Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ın direkt olarak Davutoğlu’nu görmezden gelerek, Erdoğan’a çalıştığını öne sürdü. Öne sürülen bu çalışma kapsamında ise Ataş’ın AKP Kadın Kolları ile gizli bir toplantı ayarladığı ve Erdoğan’ın bu toplantıda kadınları tek tek sorguladığı, kimin evli kimin bekar olduğuna kadar birçok konuda notların alındığı iddia edildi. Fuat Avni, Erdoğan’ın parti içinde düzenlediği toplantılardan Davutoğlu’nun ya haberinin olmadığını ya da çok sonra olduğunu öne sürerken, seçim için yapılacak manipülasyonlarla ilgili talimatlarını Mustafa Varank üzerinden ilettiğini iddia etti.

Fuat Avni, Erdoğan ve çevresindekilerin seçim için yapılan bu mücadelenin aslında hukuk karşısında hesap vermeme mücadelesi olarak gördüğü için, bu meselenin aslında tamamiyle ‘ölüm kalım’ mücadelesi olduğu iddiasında bulundu. Fuat Avni ayrıca, seçim öncesi yapılan ‘hile’ toplantısında İstanbul Adliyesi’ndeki savcıların birbirine düştüğü bilgisi alan Erdoğan’ın bu duruma çok sinirlendiği ve toplantı boyunca Erdoğan’ın bu savcılar hakkında, ‘Bu adamlara asla güven olmaz günü gelince hepsi bizi satar’ dediğini öne sürdü. Erdoğan aleyhine dosya hazırlandığını öne süren Fuat Avni, Erdoğan’ın bunu öğrenmesiyle birlikte, ‘Bunları böcek gibi ezin’ talimatı verdiğini iddia etti.

İşte Fuat Avni’nin attığı o tweetler:

“İKTİDAR OLMAZSA YARGILANACAĞINI BİLİYOR”

Y…., 1 Kasım’da istediği sonucu almak için her yolu deniyor. Korku doruğa çıkmış, iktidar olamazsa yargılanacağını biliyor. Y…. hazırlattığı kirli planların ‘harfiyen’ uygulanması için avanelerle sürekli görüşme halinde ve çok gergin.

“KADINLARA DİNDEN İMANDAN BAHSEDERKEN NAMAZI KAÇIRDI”

Seçimle ilgili çalışmaları, Y….’in güvendiği avanelerinden Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş yürütüyor. Mustafa Ataş, Davutoğlunu dikkate bile almıyor. Doğrudan Y….’e bağlı çalışıyor. Gül’e yakın isimler pasifize edildi. Teşkilat içerisinde kadın kollarının ağırlığı ele alınınca Y…., kadın kollarıyla İstanbul’da toplantı yaptı. Toplantı bilinip duyulmasın diye planlanandan iki saat geç gidildi. Y…., partili kadınlara ‘Sokak sokak dolaşıp oy toplayın’ dedi. Kadınlara, dinden imandan bahsederken seçim toplantısı daha önemli diye ikindi namazını da ķılmadı. Kadınları tek tek sorguladı. Kim evli kim bekar, kimin eşi nerede çalışıyor, not aldırdı. Üç çocuk meselesini uzun uzun anlatan Y…., kadınları utandıracak kadar seviyesizleşti. Muhakemesini kaybettiğinden dengesizleşebiliyor. Y….’in parti içinde kiminle görüştüğünden, kimlerle toplantı yaptığından Davutoğlu’nun haberi olmuyor ya da çok sonra oluyor.

“TEŞKİLATLAR OY ÇALMAK İÇİN HAZIR”

Seçim için kadın kollarını organize eden Y…., algı operasyonu merkezi olarak Anadolu Ajansı’nı kullanıyor. Y…., seçimde yapılacak manipülasyonlarla ilgili talimatlarını Ataş ve Ajans’ın başındaki Şenol Kazancı’ya Varank üzerinden iletiyor. Son toplantıda teşkilatın ve Ajans’ın oy çalma oyununa hazır oldukları bildirilince Y…. biraz olsun keyiflendi. Her şeyi dikkatle takip eden Y…., Varank’ı Ataş ve Kazancı’ya gönderdi. Birlikte planın detaylarını gözden geçirdiler.

” AKP TEK BAŞINA İKTİDAR OLACAK ALGISI OLUŞTURULACAK”

Plana göre sandık başlarında bulunan AKP müşahidleri elde ettikleri sandık sonuç raporlarını Çağrı Merkezi’ne iletecekler. Çağrı Merkezi’nde her 30 sandığa bir sorumlu atandı. Sandık başlarındaki AKP’li görevlilerin telefonları bu sorumlulara verildi. Oy sayımı biter bitmez, bu görevliler Çağrı Merkezi’ndeki kendilerinden sorumlu kişileri arayıp sonucu iletecekler. Aramakta gecikirlerse, merkezdeki kişi sorumlu olduğu sandıkların başındaki görevlileri arayıp sonuçları alacak. Sonuçlar AKP Genel Merkezi’nde toplanacak. SEÇSİS’e entegre şekilde hazırlanmış bir yazılımla da AKP lehine olacak şekilde değiştirilecek Sandık başlarında çirkeflik yapmak için çok sayıda avukat  görevlendirdiler. İşi sandıklardan itibaren sıkı tutmayı planlıyorlar. Oy oranları manipüle edilmiş şekliyle Anadolu Ajansı’na aktarılacak. Ajans abone TV’lere bu sahte rakamları geçecek. Anadolu Ajansı, SEÇSİS üzerinden oynanması planlanan oyunun kamuoyu nezdinde alt yapısını hazırlamış olacak. Algı, oy oranlarına göre değil AKP’nin tek başına iktidar olacağı izlenimini verecek biçimde kurgulandı.

“SEÇİM HEPSİ İÇİN ÖLÜM KALIM MESELESİ”

Ne yapacağı kendilerine anlatılan Ataş ve Kazancı, AKP kaybettiğinde, yaptıkları hukuksuzlukların hesabını vereceklerini biliyorlar. Y…. ve avaneleri, seçim için mücadeleyi, hukuk karşısında hesap vermeme mücadelesi olarak görüyor. Onlar için ölüm kalım meselesi. Seçim hileleri toplantısı yapılırken, İstanbul Adliyesi’nde savcılarının birbirine düştüğü haberinin gelmesi, Y….’i çıldırttı. Y…., toplantı boyunca ‘Bu adamlara asla güven olmaz günü gelince hepsi bizi satar’ diye söylenip durdu.

“BUNLARI BÖCEK GİBİ EZİN” TALİMATI!

Y….’e gelen bilgi notunda, Orhan Kapıcı, İrfan Fidan, Fuzuli Aydoğdu ve İsmail Özsoy’un kavgalı olduğu yazılıydı.  Hakyolcularla, ‘ülkücü görünümlü’ ekibin birbirleri ve Y…. aleyhine dosya arşivlediği söylenince, Y…. ‘Bunları böcek gibi ezin’ dedi. Toplantı sonrası, Metin Kıratlı’ya hemen İstanbul’a giderek, haddini aşan(!) savcılara mesajını iletmesi talimatını verdi. İsrafsaray’a bugün iletilen bilgiye göre Kıratlı, sadece O.Kapıcı’yı ziyaret etti. İ.Fidan, F.Aydoğdu ve İ.Özsoy’a uğramadı. Kıratlı sadece O.Kapıcıyı ziyaret ederek Y….’in mesajını açıkça verdi, böylece İstanbul’da ilk ezilecekler(!) belli oldu. Y…. ve avaneler bir yandan, ‘biz bu işte yokuz’ diyen bürokratlarla, öte yandan seçim kumpasları ile meşguller. Partide, bürokrat ve yargı mensupları arasında bir çok aykırı ses var. Bunları bastırmak için yapılanlar artık sonuç vermiyor.
Anahtar Kelimeler erdoğanFUATAVNİ

Yorum Gönder

@name x