MHP İL BAŞKANINDAN SABAH GAZETESİNE TOKAT GİBİ CEVAP!

18 Eylül 2014 Perşembe 23:08

MHP İstanbul İl Başkanımız Sayın Mehmet Bülent Karataş, Milliyetçi Hareket Partisi’ne yapılan ahlaksız medya saldırısı dolayısıyla basın açıklaması yaptı.

MHP İL BAŞKANINDAN  SABAH GAZETESİNE  TOKAT GİBİ CEVAP!

 Sayın İl Başkanımız Mehmet Bülent Karataş’ın Milliyetçi Hareket Partisi’ne yapılan ahlaksız medya saldırısına karşılık yayınladığı mesaj şöyledir:

“45 yıllık şerefli bir maziye sahip olan Milliyetçi Hareket Partisi’ne ahlaksızca saldıranlar, 12 Eylül ve 28 Şubat’ın doğurduğu yavrulardır.

Havuz medyasında partimiz ile ilgili ‘ittifak’ iftiraları çizmeyi aşmıştır. Bahsi geçen cemaat, bunların kadrolarını sağlamıştır. Bahsi geçen Cumhuriyet Halk Partisi, bunlara başbakanlığın yolunu açmıştır. Bahsi geçen Doğan Medya Grubu, medya desteği ile bunların iktidar yürüyüşüne katkı sağlamıştır. Böyle bir siyasi partinin kuklası olmuş bir gazetenin bu ahlaksız iftirayı savurması da manidardır. Milliyetçi-Ülkücü Hareketin, bir takım gruplarla ‘müttefik’ olduğu iftirasını atanlar unutmamalıdır ki Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek ittifakı Türk Milleti’yledir. Partimizin Türk Milleti’nden başka müttefiki yoktur.”

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x