MHP MİLLETVEKİLİ ZİHNİ AÇBA'DAN İSMAİL KAHRAMAN'A MERAL AKŞENER SORUSU!

12 Temmuz 2017 Çarşamba 23:25

Zihni Açba, muhatabına edep ve Ahlak'ı hatırlattı...

MHP MİLLETVEKİLİ ZİHNİ AÇBA'DAN İSMAİL KAHRAMAN'A MERAL AKŞENER SORUSU!
 SİYASET; TOPLUMSAL EDEP, AHLÂK, TERBİYE VE NEZAKET KURALLARI ÇERÇEVESİNDE TOPLUMU İDARE ETME SANATIDIR. BU ÇERÇEVENİN İHLAL EDİLMESİ, TOPLUM NEZDİNDE SİYASET KURUMUNUN İTİBARSIZLAŞTIRILMASINA SEBEP OLUR. BİRKAÇ GÜN ÖNCE SOSYAL MEDYADAN OKUDUĞUM BİR HABERİN KONUSU DA AYNEN BÖYLE BİR ŞEYDİ. TBMM BAŞKANI İSMAİL KAHRAMAN’IN; İÇİŞLERİ ESKİ BAKANI, MİLLETVEKİLİ, TBMM ESKİ BAŞKAN VEKİLİ MERAL AKŞENER İLE İLGİLİ OLARAK, BİR İFTAR MASASI SOHBETİNDE SARF ETTİĞİ SÖYLENEN “ŞU MERAL KILIÇTAROĞLU’MU…” ŞEKLİNDEKİ İFADESİ, İŞTE TAM DA BU TÜRDEN, TOPLUMSAL EDEP, AHLAK VE TERBİYE ÖLÇÜLERİNİ AYAKLAR ALTINA ALAN, HİÇBİR NEZAKET KURALI İLE BAĞDAŞMAYAN ÇİRKİN BİR BEYANDIR.

OKUDUĞUM GÜNDEN BU YANA YALANLANMASI ÜMİDİYLE BEKLEDİĞİM BU HABER, NE YAZIK Kİ BUGÜNE KADAR YALANLANMAMIŞTIR. TBMM BAŞKANLIK DİVANI ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPTIĞIM BİR YILLIK SÜRE ZARFINDA BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ TBMM BAŞKANI İSMAİL KAHRAMAN’IN, BU HABERİN DOĞRU OLMADIĞINA DAİR BİR AÇIKLAMA YAPACAĞI ÜMİDİNİ HALA TAŞIMAKTAYIM. BU ÜMİDİMİ, KONUNUN MUHATAPLARININ SAYIN MERAL AKŞENER VE SAYIN İSMAİL KAHRAMAN İSİMLERİ VEYA KİMLİKLERİ DOLAYISIYLA DEĞİL, “İNSAN VE İSLAM OLMANIN” BU YALANLAMAYI GEREKTİRDİĞİ DÜŞÜNCESİYLE SÜRDÜRMEKTEYİM.

KİM TARAFINDAN VE KİMİN İÇİN SÖYLENİRSE SÖYLENSİN BÖYLE BİR İFADENİN; TOPLUMSAL EDEP, AHLAK, TERBİYE VE NEZAKET KURALLARINI AYAKLAR ALTINA ALMAK OLDUĞUNU, BİR KEZ DAHA ÜZERİNE BASARAK İFADE ETMEK İSTERİM.

ZİHNİ AÇBA

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ismail hakki genc 11 ay önce yorumlandı

imza atilir.yalniz zihni abi cikin desyek verilen akp yanlislarini anlatin.mhpsi ako catisi altinda neye hizmet yapiyor

4 Kişi beğendi.