O HABERİN ARKASINDAN BAKIN NE ÇIKTI!

11 Mart 2015 Çarşamba 13:56

MHP'den aday olacağı iddiası gündeme bomba gibi düşen eski Bakan Mehmet Ağar haberine düzeltme geldi: İsim benzerliği bu Mehmet Ağar o Mehmet Ağar değil!

O HABERİN ARKASINDAN BAKIN NE ÇIKTI!

 Eski Bakan Mehmet Ağar’ın siyasete döndüğü ve MHP’den aday adayı olduğu haberi gündeme bomba gibi düştü.

Cihan Haber Ajansı'nın abonelerine geçtiği "Eski Bakan Mehmet Ağar MHP’den aday adayı oldu" başlıklı haber tüm medya organlarında yer aldı.

CİHAN, daha sonra düzeltme yaparak isim benzerliği nedeniyle hata yapıldığını duyurdu ve haberi "Eski Bakan Mehmet Ağar MHP’den aday adayı oldu" başlığıyla abonelerine ilettiğini kabul etti. CHA’nın açıklamasında şöyle denildi: “Sayın Abonemiz, 'Eski Bakan Mehmet Ağar MHP'den milletvekili aday adayı oldu' başlıklı haberimizi düzelterek yeniden servise çıkarıyoruz.

Haberimizin bu son halini dikkate almanızı rica ederiz. Saygılarımızla. Mehmet Ağar MHP'den milletvekili aday adayı oldu Mehmet Ağar, Balıkesir'in Edremit ilçesinde MHP'den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. MHP Edremit, Burhaniye, Gömeç, Havran, Ayvalık, Balya ve İvrindi teşkilatları, ortak adayları olarak Ağar'a destek verdi. Ağar, Edremit'te bir zamanlar MHP ilçe başkanlığı görevi yapmıştı.”


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x