Oktay Vural; 'AKP baldıran zehrini millete enjekte etmeye devam edecek'

17 Nisan 2013 Çarşamba 17:51

MHP Grup Başkanvekili, İzmir Milletvekili Oktay Vural, "AKP baldıran zehrini akillerle millete enjekte etmeye devam edecek. "

Oktay Vural; 'AKP baldıran zehrini millete enjekte etmeye devam edecek'
Memleketimiz, Cumhuriyetimiz, kimliğimiz 30 kupona alınmadı ki 63 kupona satalım. Bunlar AKP kuponları. Bu kuponlar karşısında PKK'yı, Öcalan'ı af etmemizi, Cumhuriyeti, kimliğimizi satmamızı istiyorlar" dedi. 

Oktay Vural, çözüm sürecini halka anlatan Akil İnsanlar Heyeti'nin Türk bayrağı, Cumhuriyetle, milli devletle, üniter devletle sorunları olduğunu öne sürerek, "Çözüm ve barış yalanını millete pazarlamak istiyorlar. Bu pazarlamayı mayınlı araziye sürdükleri 63 akil adamla yapacaklarını zannettiler. Ey Recep Tayyip Erdoğan, senin bölücü senaryolarının 63 akili varsa Cumhuriyeti kuran ve yaşatan çılgın Türkler de vardır. AKP'nin adamları AKP'den beslenenler Erdoğan'ın verdiği bir görevi ifa etmek üzere sağda solda dolaşanlar, AKP'nin akil adamlar tiyatrosu alana inmiştir. Polis ve jandarmanın eşliğinde gidiyorlar. Aman ha sakın soru sormayın, problem çıkarmayın diye baskı tehdit ve şantajla alanda dolaşıyorlar."
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x