Sinan Oğan camideki domuzları AKP'lilere anlattı ama...

10 Mart 2015 Salı 09:30

Sinan Oğan "AKP'lilere camide domuz besleme fotoğraflarını gösterdim, oralı bile olmadılar" diyerek dikkat çeken bir açıklama yaptı

Sinan Oğan camideki domuzları AKP'lilere anlattı ama...

 MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, Karabağ'da camilerde domuz beslendiğini gösteren fotoğrafları Meclis'te AKP'lilere gösterdiğini belirterek "oralı bile olmadılar" dedi.


Gezi olaylarında camiye ayakkabıyla girildiği için AKP'lilerin gösterdiği tepkileri de hatırlatan Oğan, "Camiye ayakkabı ile girersen AKP kıyameti koparır. Camide domuz beslersen hiç sorun etmezler" dedi. Fotoğrafları Twitter hesabından paylaşan Oğan şunları yazdı: "Mecliste AKP'lilere işgal altındaki Karabağ'da Ermenilerin camilerde domuz beslediklerini gösterdim. Oralı olmadılar. Camiye ayakkabı ile girersen AKP kıyameti koparır. Camide domuz beslersen hiç sorun etmezler. Şekil 1 A'daki gibi." İşte o tweetler:


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

hasan 3 yıl önce yorumlandı

Ülkücüler erkekseniz milis güç olarak karabağa gidin hadi niye akp ye yalvarıyonuz . Kürtler kobaniye savaşmak için binlerce kişi gönderdi.bahçeli bide utanmadan erkekseniz işitin karşısına çıkın diyor.20 yıldır azeriler katlediliyor hocalı katliaminda nerdeydiniz acaba sayın bahçeli.kabul edin artık sadece çene cesaretiniz var korkaksınız.

0 Kişi beğendi.