HTC'nin 'en akıllı' telefonu HTC One piyasada

01 Mayıs 2013 Çarşamba 14:21

HTC tarafından şimdiye kadar üretilen en akıllı telefon olan yeni HTC One, satışa sunuluyor.

HTC'nin 'en akıllı' telefonu HTC One piyasada

 Avea, HTC’nin tüm dünyada büyük beğeni toplayan akıllı telefonu HTC One’ı bugünden itibaren Avea İletişim Merkezleri’nde, siyah ve gümüş renk seçenekleriyle satışa sunuyor.

Cihazın sahip olduğu minimalist çizgiler, pürüzsüz, yuvarlatılmış piyano-camı kenarlarıyla birleştirilerek hazırlanan gövdesi kullanım kolaylığı sağlarken kullanıcısına pratik bir akıllı telefon deneyimi yaşatacak.

Dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 işlemcisi ile HTC ONE, 1.7GHz hızı, Sense 5 ara yüzü, 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi, Gorilla Glass 2 korumalı Süper LCD 3 ekranı, 1080p çözünürlüklü ekranında 468PPI gibi oldukça yüksek bir piksel yoğunluğu ve 2.300mAh'lik pil gücü ile dikkat çekiyor.

En özel anlar HTC BlinkFeed ile ölümsüzleşecek

HTC BlinkFeed özelliği kullanıcıların birden çok uygulama ve web sitesi içinde geçiş yapmasına gerek bırakmadan tek bir yerden, bir bakışta erişimine olanak sağlarken, f/2.0 diyafram açıklığındaki lensiyle özel yapım HTC UltraPiksel Kamera ve HTC Zoe, yüksek çözünürlüklü ve 3 saniyelik hayat bulan, hareketli fotoğraflar çekilmesine imkan tanıyor.

Otomatik olarak profesyonelce tasarlanmış montajlar, geçişler ve efektler sayesinde; müzik parçaları ile bir araya gelmiş fotoğraf ve videolardan oluşan filmler yaratılabiliyor. HTC Boomsound ile mobil telefonlarda bugüne kadarki en iyi ses deneyimini yaşatan cihaz, ön çift stereo hoparlörleri ile müzik, video ve oyunlar yüksek, keskin ve zengin sesle paylaşılabiliyor.

HTC One KDV dahil 1.999 TL peşin fiyattan satılıyor. 

Yorum Gönder

@name x