Başkan Özgan'dan Binboga Bal Kooperatifi yönetimine hayırlı olsun ziyareti

19 Mart 2013 Salı 11:42

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, geçtiğimiz günlerde seçilen Binboğa Bal Kooperatifi Başkanı Emrah Zararsız ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Kooperatifin sorunlarının çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını...

Başkan Özgan'dan Binboga Bal Kooperatifi yönetimine hayırlı olsun ziyareti

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, geçtiğimiz günlerde seçilen Binboğa Bal Kooperatifi Başkanı Emrah Zararsız ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kooperatifin sorunlarının çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Kazım Özgan, yeni yönetime SODES ve Kalkınma Ajansı ile işbirliği içerisinde bulunmaları tavsiyesinde bulundu. ve kooperatiflerine destek almalarını söyleyerek bu konuda üzerlerine düşen görevi de yerine getireceklerini belirtti.

Kooperatif Başkanı Emrah Zararsız ise devraldığı bayrağı daha yukarılara taşımak amacıyla çalışacaklarını söyledi. Kamu kurum ve kuruluşlar ile işbirliği içerisinde olacaklarını belirten Zararsız, balcıların sorunlarının çözümü noktasında çalışacaklarını vurguladı.
Ziyarette, Kooperatif Müdürü Mustafa Kornaz, Müdür Yardımcısı Cafer Ataş, Alım Satım Müdürü Ali Haydar Ölmez ve Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Karaslan da hazır bulundu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x