Emniyetin camı çarparak yaralanan şahin, tedavi altına alındı

11 Ocak 2013 Cuma 17:07

Antalya’nın Alanya ilçesinde polis tarafından yaralı halde bulunan şahin, İlçe Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü yetkilileri tarafından veterinere götürülerek tedavi edildi.Alanya'da avlanırken Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün...

Emniyetin camı çarparak yaralanan şahin, tedavi altına alındı

Antalya’nın Alanya ilçesinde polis tarafından yaralı halde bulunan şahin, İlçe Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü yetkilileri tarafından veterinere götürülerek tedavi edildi.

Alanya'da avlanırken Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün camlarına çarparak yaralanan şahin, polis tarafından önce Alanya İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne oradan da veteriner hekim Koray Gülsoy’a getirildi.

BOYNUNUN TUTAMAYAN ŞAHİN GÖZLEM ALTINA ALINDI

Alanya Veteriner Kliniği’nde tedavi edilen şahini tedavi ettikten sonra gözlem altına alan veteriner hekim Gülsoy, şahinin çarpmanın etkisiyle boynundan darbe aldığını söyledi. Şahinin boyun bölgesinde ezilme nedeniyle boynunu kaldıramadığını ifade eden Gülsoy, şahinin ayak ve kanatlarında bir sıkıntı olmadığını belirtti. Gülsoy, “Bu iyi bir durum. Yaptığımız tedavi sonucunda şahin kendine geldiğinde doğaya salınacak. Doğada kendi kendine yaşayabilecek. Sağlıklı duruma gelmesi bir haftayı bulabilir. Eğer bir disk kayması yoksa hayatına devam edecek.'' dedi.

Yorum Gönder

@name x