Ülkücüleri, ABD ve AB niçin hedef seçti?

30 Eylül 2021 Perşembe 15:52

HDPKK’lı asker, polis, bebek katillerini cilalayıp kokmuş açılımı servis için AB ve ABD üzerinden çok çirkin bir Ülkücüleri itibarsızlaştırma oyunu sahneye koyuldu. Türk milletinin birliği, devlet ve vatan bütünlüğünü bozmayı amaçlayan hdpkk terör örgütü açılımla palazlandı. Yeni açılım için düğmeye basıldı. Engeli Ülkücülerdir.

Ülkücüleri, ABD ve AB niçin hedef seçti?

 Katil HDPKK, Fetö, Deaş, El Kaide, YPG ve her türlü terör örgütüyle iş tutan himaye eden 12 Eylül cuntasının senaristi koruyucusu ABD, Ülkücüleri hedef aldı.

Ülkücülere oy ve koltuk lazım olduğunda bozkurt taklidi yaparak uluyanlar önce AB, sonra ABD Ülkücüleri sindirip Türk’ü silme tertibine sus pustur.

Türkiye’yi açılıma federasyona özerkliğe zorlayıp diz çöktürmek için 12 Eylül’ün kanlı cunta eli Ülkücülerin yakasından hiç düşmüyor.

HDPKK’lı asker, polis, bebek katillerini cilalayıp kokmuş açılımı servis için AB ve ABD üzerinden çok çirkin bir Ülkücüleri itibarsızlaştırma oyunu sahneye koyuldu.

Türk milletinin birliği, devlet ve vatan bütünlüğünü bozmayı amaçlayan hdpkk terör örgütü açılımla palazlandı. Yeni açılım için düğmeye basıldı. Engeli Ülkücülerdir.

Onları tasfiye etmek Türkiye’yi bölmek isteyenlerin en büyük engeli olan Ülkücüler önce bölünüp ABD/AB birlikte tasfiye edilip itibarsızlaştırma hesapları hız kesmiyor.

Açılımda AKP’ye nasıl elif gibi dikildiysek CHP’nin, HDPKK açılım iştahına sonuna kadar direneceğiz. Zira bu bölünmenin birinci basamağıdır.

Kurtuluş savaşında yedi düvelin karşısına dikilen şehit ve gazilerimizin izinde son damla ter, son damla kan ve son canımız kalıncaya kadar Türk milletinin birliğini vatan ve devlet bütünlüğünü hiç bir insanını ayırmadan savunmaya devam edeceğiz.

Şehit ve gazilerin kutsal emanetini bayrak ve sancak gibi elden ele gönülden gönüle dalgalandırmaya devam edeceğiz.

Türk milleti yaşadıkça Ülkücüler, Ülkücüler yaşadıkça Türk milleti var olmaya devam edecektir.

“Ne Amerika Ne Rusya Ne Çin Her şey Türk’e göre Türk İçin” uğrunda ömür tüketenlerin ebedi ölümsüz mesajıdır.

Herkes ülkesini milletini sevmeli biz de aziz necip Türk milletini karşılıksız sevda ile seviyor, tüm insanlarımızı baş tacı ediyor, her masum insanı korunması  gereken Allah’ın emaneti olarak görüyoruz.

Bu hakikati daha bir kaç yüzyıllık mazisi olan ülke ve devletler anlayamaz.
Binlerce yıllık devlet, millet, gelenekleri olan asil bir milletiz. Türk’ü öldürüp şehit edebilirsiniz ama asla tutsak edemezsiniz. Çünkü bağımsızlık Türk’ün karakteridir.

Milyonlarca Türk’ün yüreklerinde sönmeyen meşale Ülkücü Milliyetçi Hareket’in Bozkurt’ça duruşudur.

Hiç bir millete kinimiz nefretimiz yoktur. Yaratılanı yaratandan ötürü seven tunç yürekli Türkleriz. Onun Ülkücü bozkurt evlatlarıyız.

Bu iftira karşısında bütün iletişim araçları ile şehitlerin emanetinin sesini adresine iletmeye, tuzakları yıkmaya Ülkücülerin şahsında Türk milletine biçilen kefenleri yırtmaya davet ediyoruz.

Şimdi artık dünyaya özgürlük, demokrasi, hukuk ve insanlık dersi verme Türk milletine sahip çıkma zamanıdır.

Selam olsun kutlu kıyama kalkanlara.

Bu zifiri karanlık elbet bir gün bitecektir.

Sabri Şenel / 30.9.2021 Ümraniye

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 5

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Kamil Çilenk 2 ay önce yorumlandı

olayı orjinal şekliyle çok ğüzel i̇zah etmişsin eline emeğine sağlık

1 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

K.Y 2 ay önce yorumlandı

Geçiniz bunları... Milliyetçi ülkücü olduğunu iddia eden parti 4 yıldır pkk ve fetöyü semirten, ülkücü düşmanı bir partinin kucağında oturuyor !

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

K.Y 2 ay önce yorumlandı

Geçiniz bunları... Milliyetçi ülkücü olduğunu iddia eden parti 4 yıldır pkk ve fetöyü semirten, ülkücü düşmanı bir partinin kucağında oturuyor !

1 Kişi beğendi.
Resim

BATI ÇELİK 2 ay önce yorumlandı

başkanım günaydın hayırlı işleriniz olsun ne kadar güzel kaleme aldın her şeyi çok net açıkladın.selam olsun türk milletine ve onun ülkücü evlatlarına ve davasına sahip çıkanlara

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

DAYICIĞIM 2 ay önce yorumlandı

çok kıymetli büyüğüm bu eşsiz vatan toprakları uğruna nice badireler atlatıp bu yurda sahip çıkan türk toplumunun asi̇l ve fedakar değeri ölçülemez sizden önceki ecdadımız ve siz değerli büyüklerimize sonsuz şükranlarımı sunar davanızın şanlı bayrağımız gibi nice nesillerle dalgalanmasının ilelebet payidar kalmasını temenni ederim..

2 Kişi beğendi.