Antalya'da yapılan ağız ve diş sağlığı ile koordinasyon merkezleri açılacak

26 Ocak 2013 Cumartesi 14:04

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyete geçirdiği çocuk ve ağız sağlığı merkezlerinin ikincisi olan Aksu Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Aksu Koordinasyon Merkezi’nin resmi açılışları, 29 Ocak 2013 Salı günü törenle...

Antalya'da yapılan ağız ve diş sağlığı ile koordinasyon merkezleri açılacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyete geçirdiği çocuk ve ağız sağlığı merkezlerinin ikincisi olan Aksu Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Aksu Koordinasyon Merkezi’nin resmi açılışları, 29 Ocak 2013 Salı günü törenle yapılacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Kasım 2012’de faaliyete geçen Aksu Çocuk ve Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nin dört diş hekimi, üç asistan ve sekiz yardımcı personelle hizmet verdiğini söyledi. Açıldığı günden bu yana 2 bin 127 çocuğa ücretsiz diş tedavisi yapıldığını kaydeden Başkan Akaydın, 5-14 yaş arası çocuklara hizmet veren merkezde öğrencilerin okullarından servis aracıyla alındığını anlattı. Akaydın, aynı törende Aksu Koordinasyon Merkezi’ni de açacaklarını söyledi. Koordinasyon merkezinde mezarlık hizmetleri, ASAT tahsil bürosu ve sosyal hizmet birimleri bulunacak.

Yorum Gönder

@name x