Ağzınızla kuş tutsanız onların Türk’e bakışı değişmez. Dün mevali İngiliz bugün ABD BOP kuklası!

(Aşağıda yorumda 100 Yıl önce Arap İsyanında yayınlanan Türk milletine hakaret dolu bildiri hiç bir şey değişmedi kafa aynı)

Bizim oralarda Fareye SIÇAN derler....Beklenen odur ki; devletin ilgili birimleri TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLIĞINI İTİBARSIZLAŞTIRMAYI, AŞAĞILAMAYI hedefleyen açıklama yapan, Türk'ün Atası Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret eden gazeteci/yazar müsvettesine gereken tepkiyi göstermeliler...

Gurbetçi Avrupa Türklerine utanç verici eziyet! Gurbetçi Avrupa Türklerine utanç verici eziyet!

*

Trabzon'da bir Türk vatandaşının tartıştığı bir Arap turiste yumruk atarak bayıltması üzerine kendini bilmez çöl bedevisi Abdulaziz Duwaihi bin Rumaih isimli Kuveytli bir yazar, sosyal medya hesapları üzerinden Mustafa kemal Atatürk’ü hedef alan açıklamalarda bulundu. Kuveytli yazarın ifadeleri sosyal medyada tepki çekti.

Yazarın, Atatürk’e hakaret ettiği açıklamalarına iktidar cephesinden henüz herhangi bir tepki gelmezken, muhalefet partileri sosyal medya üzerinden tepkisini dile getirdi.

"Manidar Buluyorum"

CHP Grup Başkanı ve CHP Genel Başkan Adayı Özgür Özel, “Kuveytli Abdulaziz Duwaihi bin Rumaih’in partimizin ve ülkemizin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’e yönelik itham ve hakaretlerini şiddetle kınıyorum. Her sosyal medya paylaşımı sonrası harekete geçen Adalet ve Kalkınma Partisi’nin sessizliğini manidar buluyorum.” ifadelerini kullandı.

"Şerefsiz Kuveytli Ahlaksız Atatürk'e ve Atatürk'ü Seven Herkese Hakaret Ediyor"

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ise olayla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Beni ve Zafer Partisi’ni Birleşmiş Milletler’e şikayet edeceğini söyleyen, Araplara Türkiye’deki paralarını geri çekmeleri tavsiyesinde bulunan bu şerefsiz Kuveytli ahlaksız Atatürk’e ve Atatürk’ü seven herkese hakaret ediyor. Zafer Partisi Türkiye’ye gelen turistlere, okumak için gelen öğrencilere karşı olmadı. Ama Atatürk’e ve Türk Milletine küfreden bu Kuveytli alçağı ülkemizde istemiyoruz.”

Editör: Kerim Öztürk