Bütün terör örgütü üyeleri, suç işleyen militanları, yandaşları, yancıları mutlaka tutuklanmalı ve cezalandırılmalıdır. Ama bu sadece bugüne özel olmamalıdır.

Türkiye’nin İşgali Türkiye’nin İşgali

Çözüm/ihanet/açılım süreci ile Pkk’ya güney doğumuzu peşkeş çeken, devleti orada etkisiz hale getiren, Terörle Mücadele Kanununu değiştirerek pkklıları salıveren, dağdakileri şehirlere saçan, bir çok eylem şeklini suç olmaktan çıkaran, İmralı da, Kandil de, Oslo da terör örgütü ile görüşerek onları meşrulaştıran, birçok il ve ilçemizde teröristlerin hakimiyetine fırsat veren, bu sebeplerle o bölgede binlerce şehit ve gaziye sebebiyet veren, yüzlerce milyar dolarımızın gitmesine neden olan, terörün siyasi kanadını kapatmayan, onlara seçim yardımı adı altında yüz milyonlarca lira paramızı veren, bütün bu işlerin içinde olan, onları arkalayan, işbirlikçi siyasilerin, devlet görevlilerinin, her türlü yetki linin bir an önce adalete teslim edilerek ceza almaları gerekmektedir. Göstermelik olarak bir kadın doktoru gözaltına alarak günahları örtmek, saklamak, meşrulaşmak, buradan nemalanmak, oy devşirmek sizleri kurtaramayacaktır.

Bu suçların zamanaşımı çok uzundur. Samimi, gerçekçi, yandaş olmayan, omurgalı Türk milliyetçileri inşallah bütün bunların hesabını ilk fırsatta soracaktır. 

Av. Zekeriya Şerbetçioğlu

Editör: Kerim Öztürk