YKS 'Doğru Yanıt Ortalamaları' Açıklandı: Fen-Matematikte Tablo Yine Moral Bozdu YKS 'Doğru Yanıt Ortalamaları' Açıklandı: Fen-Matematikte Tablo Yine Moral Bozdu

Gümüşhane Belediyesi, 15 şairin katılımıyla gerçekleşecek olan ‘Geri gelen mektupşiir dinletisi programıyla şiir severleri buluşturuyor.

15 ŞAİR AP’DE DİNLETİ YAPACAK

4 Ağustos Perşembe (yarın) Atatürk Parkı'nda saat 17.30’da başlayacak şiir dinletisi programında 15 şair şiir severler ile buluşacak.

Şairler Ali Kemal Mutlu (Trabzon), Bahri Sabancılar (Bolu), Banu Suncak (Adana), Fahrettin Köseoğlu (Ankara), Halil İbrahim Özdemir (Erzincan), Hışır Osman (Gümüşhane), Hüseyin Kerem Ece (Hollanda), İsmail Hayal (Gümüşhane), Mahmut Hasgül (Tokat), Metin Yıldırım (Erzincan), Niyazi Karabulut (Gümüşhane), Selami Şimşek (Gümüşhane), Sündüs Aslan Akça (Elazığ), Tacettin Şimşek (Erzurum) ve Talat Ülker’in (Gümüşhane),  katılacağı Atatürk Parkındaki programda Gümüşhaneliler şiire ve edebiyata doyacak.

Şiir, iç huzurumuza,  gönüllerde ferahlığa sebebiyet veren bir sanattır. Ve bu güzellikleri bizlere yaşatacak birbirinden değerli şairler ayağımıza geliyor... ŞİİRE BEKLENİYORSUNUZ EFENDİM...

HABER: haberalp.com