İstanbul Maslak Halı saha tesislerinde gerçekleşen iftarda dost ve arkadaşlarıyla buluşan Hacı Kamil Balyer'in programına yoğun ilgi vardı.

Birbirinden kıymetli konukların teşrif ettiği seçkin bir davetli topluluğu iftarda Ramazan'ın rahmet ve bereketini manevi huzurunu birlikte yaşadı. Yemek ikramı kadar dostların sık görüşme imkanı olmayan gönül dostları saatlerce koyu sohbet muhabbet ederek hasret giderdiler.

Önceki yıllarda geleneksel hale gelen iftar programı, covit nedeniyle iki yıldır yapılamıyordu. Adeta bu buluşma özlenmişti. Fakirlerin Ramazan sofralarında karnını doyurduğu bu mübarek günlerde muhabbet, samimiyet fakirliği etrafı kasıp kavuruyor. Bu iftar çok farklıydı adeta iftar üzerine samimi sohbet ve muhabbet ziyafeti ikram edildi. İkramlar adeta ballı kaymak tadını aratmadı. Bizde eski MHP il başkan yardımcısı MHP Şişli Eski ilçe başkanı Hacı Balyer başkanımıza nazik davet ziyafet ve samimi ev sahipliğine çok teşekkür ederiz.

Ali Doğan bey ve hizmet eden kardeşlerimizin konuklara yakın ilgisine yürekten teşekkür ederiz. Allahtan soframlarımıza Halil İbrahim bereketi vermesini diler tüm konuklara teşriflerinden dolayı teşekkür ederiz.

MHP MDK Üyesi Niyazi Paksoy, Geçmiş dönem MHP MYK Üyeleri Mehmet Alp, Selami Şişman, Erol Gül, Nusret Okumuş...

'Terbiye sistemini psikiyatr ve psikologlar bozdu' 'Terbiye sistemini psikiyatr ve psikologlar bozdu'

Geçmiş dönem İstanbul  Ülkü Ocakları il başkanı Gökmen Kantar, millet vekili adayları, belediye başkan adayları, il yöneticileri ilçe başkanları ve bir çok ülküdaşımız ile Türk EğitimSen şube başkanları ve öğretmenler, üniversite öğretim üyeleri,

Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Akif Okur...

Geçmiş dönem il yöneticileri Memduh Yellice, Ali Doğan, Levent Gür, Mustafa Koç, Latif Adalı, Tekin Yavuz, Yasin Sağlam...

Şişli eski ilçe başkanları Şahin Albayrak , Semih Tek... 

İlahiyatçı Tuncay Çelik...

Sanayi Mahallesi Muhtarı Cengiz Yıldırım,

Yeşilce Mahallesi Muhtarı Yalçın Vurgun,

Hürriyet mahallesi muhtarı Hasan Yaldız ,

Kağıthane Sanayi mahallesi Ülkü Ocakları başkanı Hasan Marham, 

İş adamı Muradi Gürer, 

İş adamı Sabri Şenel,

Hepsinin adını burada yazamadığımız sayısız çok değerli insan iftarda hazır bulundu teşrif eden çok değerli konuklara gönül dostu muhabbet ehline bizde Haberalp olarak teşekkür ederiz.

Bu güzel davet ve samimi organizasyon için Hacı Balyer beye bu Halil İbrahim Türk sofrası için çok teşekkür ederiz.

HABERALP HABER MERKEZİ

Editör: Kerim Öztürk