Geçmişte Yaser Arafat gerillaları Saldırdı İsrail büyüdü.Her şey Arzı Mevud için alarm zilleri Türkiye için çalıyor.

İSRAİL, ABD ve Körfez ülkeleriyle İran’ı vuracaklar. Planlar hazır. İran’ın bütün nükleer ve askeri tesislerini vuracaklar. İrandaki molla rejimi süreç sonunda çöker.
İslamcılar şimdi sevinç çığlıkları atıyor oysa öyle bir tuzağa düştüler ki farkına vardıklarında çok geç olacak. Putine Ukraynada yapılan İran ve İslamcılara İsrail’de yapıldı.
Filistinliler neredeyse terliklerle  israil sınırı geçiyor, İsrail askeri üslerini basıyor, generaller dahil bir çok İsrailli askeri esir alıyor, onlarca askeri öldürüyor, onlarca pikapla İsrail’e öylece giriyorlar, İsrail şehirlerini basıyor, İsrailli sivilleri öldürüyorlar. Merkava tankları imha ediyorlar, onlarca zırhlı araçlı ele geçiriyorlar. 

Rüyamızda görsek inanmayacağımız şeyler gerçekte oluyor. Bütün bunlar olurken İsrail’den hiç cevap gelmiyor, Demir Kubbe çalışmıyor, saldırılar sadece seyrediliyor.

Peki bunlar normal mı? Tabiki değil. HAMAS’ın saldırısı İsrail’in izin verdiği zehirli elma. Bu İsrail’in Pearl Harbourı, bu İsrail’in 11 Eylülüdür. İsrail bu saldırı üzerinden ilk önce kendi kamuoyunu, daha sonra da başta ABD olmak üzere batı kamuoyunu İran saldırısı için ikna edecek.

Kobani adını verdikleri köy inşaatları kaçak çıktı Kobani adını verdikleri köy inşaatları kaçak çıktı

Sonra ne mi olacak? 11 Eylülden sonra ABD ne yaptıysa şimdi de İsrail-ABD aynısını yapacak. İlk önce Filistinli grupları görülmemiş bir şekilde vuracaklar. Sonra, Suriye ve Lübnan’daki İran ve Hizbullah noktalarını yerle bir edecekler, Suriye rejimi kendini toparlayamaz, çöker. Lübnan Hizbullahının beli kırılır. 

İsrail daha sonra ABD ve Körfez ülkeleriyle İran’ı vuracaklar. Planlar hazır. İran’ın bütün nükleer ve askeri tesislerini vuracaklar. İrandaki molla rejimi süreç sonunda çöker.

İslamcılar şimdi sevinç çığlıkları atıyor oysa öyle bir tuzağa düştüler ki farkına vardıklarında çok geç olacak. Putine Ukraynada yapılan İran ve İslamcılara İsrail’de yapıldı. 

En acı olan, İsrail saldırılarında ölecek Filistinli kardeş sivillere üzüldüğümüzde, onları savunduğumuzda, bize İsrailli siviller insan değilmiydi diyecekler ve bizim diyecek bir sözümüz olmayacak. 
Kaynak; Dr. Ömer Turan - 5,10,2023 

Editör: Kerim Öztürk