'Siyasal İslamın Gerçekleri' 'Siyasal İslamın Gerçekleri'

Türk milliyetçilerini ırkçılıkla suçlayan müfteriler. Bu ülkedeki etnik ırkçılığın baş tetikçisi siyasal iktidar açılım ortakları ve yardakçılarıdır. Etnik ayrımcılığın garantisi Türk Milliyetçisi ülkücü harekettir. İşin çok enteresan tarafı Yıllarca ideolojik ve siyasi söylemlerini "şeriat düzeni getireceğiz" diyen siyasal iktidarın dünkü mensupları ve Ateist Marksist PKK terör örgütü el eledir.Kurulan işbirliği ile güya ırkçılığa karşı ırkçılık karşıtı gökkuşağı AKP ve PKK koalisyonu Ülkeyi etnik cehenneme doğru süratle yol aldırmaktadır. Artık sözde kanlı barış tiyatrosu oyunu ile, Öcalan yoldaş ilan edilerek, aynı yolun yolcularıyla, ülkenin geleceği bu topraklarda belirsizliğe doğru sürüklenmektedir. Kardeşliğin, birliğin, değişmeyen eskimeyen kırılmayan çizgisi, yılların efsane hareketi, Milliyetçi ülkücü hareketle ülkenin yeniden buluşturulması kardeş kılınması şarttır. MHP anlaşılmadan, ülkücülere vurulan zincirleri kırmadan iktidara giden yol açılmadan ülke asla huzura eremez. Çünkü biz bu milletin huzuru barış kardeşlik ve birliğinin kara sevdalısıyız.

Bu milletin din ve milli hassasiyetlerini yeterince dikkate almayan ona saygıda kusur eden her anlayış haksız biçimde bu değerlerden beslenen istismar referanslı siyasal hareketlere yaşama ve manevra alanı vermektedir.Bu toplumun müslüman Türk kimliğine fiilen saygı göstermeyen her anlayış çag dışıdır. Yıllarca itilen kakılan insanlarımızı hakları olmamasına rağmen bu dini siyasi nemalanma adresi gören kesimin kucagına bırakarak oy deposu haline getirmitir. AKP ye muhalefet edeyim derken cehaletle milletin dini değerlerine tepeden bakış bu müstemleke siyasal mantaliteye yaşama iklimi inşa etmiştir.O insanların niye AKP ye oy verdiğin sosyolojik ve siyasal analizini yapamayan kafa yapısi ülkeyi bu siyasal cendereye soktu.BU milletin önceliklerinin ne olduğunu kavrayamayan muhalefet anlayış ve yöntemi daha çok yüzde elliler aldırır. Teslim aldıkları bir veya birkaç kişi ile ülke geleceği risk altına alınır. Saf temiz anti emperyalist duygularla inançlara saygılı her türlü görüş irtibata takdire şayandır. Türk milliyetçilerinin önceliklerini anlamadan zorluklarını fark etmeden kanaat belirtmek haksızlıktır. Biz bu ülkenin insanlarını sevmek ne kelime böceklerini bile seviyoruz. Kimseye bir husumetimiz kinimiz garazımız yoktur. Sadece yalnış anlaşılma ve idrak edilmeme sıkıntısı çekiyoruz.Ama her türlü bölücü fitne ve işbirliği ile mücadelemiz kıyamete kadar sürecektir. Bu ülkede birlikte yaşama şartlarının kalıcı kılınması her türlü haksızlık ve tahakküme birlikte karşı koyma yeteneğimizi geliştirmek bir olmak iri olmak her türlü emperyalizme karşı koymayı başarabilmeliyiz. 
Kimseye herhangi bir önyargımız yoktur. AKP ye meydanları dar edeceğiz MHP artık meydanlara sıgmıyor. inşallah.Haklı dogru yapan her kimse yanında yakınındayız.Yalnış yapan haksızlık yapan yetim malı yiyen ihanet eden kim varsa iki dünyada elimiz takasındadır.Selam ve saygılarımızla.......

Sabri Şenel

Editör: TE Bilisim