Suriyelilere Vatan (daşlık) Ve-ri-le-mez !

Duyunca inanamadık, ya kötü bir şaka ya da akıl tutulması olmalıydı.

Baktık ekranlardan olağan ve sıradan bir şeyden söz eder gibi Suriyelilere Türk vatandaşlığı verileceği söyleniyordu.

10 Mart 2016 itibariyle Başbakan Yardımcısının açıklamasına göre: “Türkiye’deki Suriyeli göçmen sayısı 2 milyon 733 bin 784, geçici barınma merkezlerindeki Suriyeliler ise 282 bin 815” yani toplam 3 milyon 16 bin 600 kişi. Kayıt dışı olarak sayının 5 milyon civarı olduğu da söylenmekte. Yani biz Suriye’ye gireceğiz falan derlerken 3-5 milyon kişiyle Suriye bize girmiş.

Bu KORKUNÇ rakamlar ne ifade ediyor: Dünyadaki 242 ülkeden 123 ülkesinin nüfusu 5 milyonun altındadır. Mesela Ermenistan’ın nüfusu 3 milyon. Katar’ın, Slovenya’nın, bile nüfusu 2 milyonun altındadır. Vatanımızdaki Suriyeli adedi 79 milyonun neredeyse % 6.5'una karşılık geliyor.

Neden vatandaş yapılmak isteniyor:

1. İthalat cenneti olan ülkemizde, her seçim dirilen rahmetliler yetmeyince, toplu seçmen ithalatı yapılarak BAŞKANLIK SİSTEMİ İLE REJİM DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK.

2. “Ne mutlu Türküm Diyene” anlayışında birleşmiş bir ve bütün Türk Milletini; “Türk, Kürt, Laz” diyerek BÖLEN iddialarına göre 36, saymaya gelince en fazla 7-8 tane sayabilen şahsiyetleri, karşılarında (Ambalajı Kürtçü özü Ermeni küçük bir azınlık dışında) “BURADA!” diyen bir kitle bulamayışı çıldırtıyor. Kronik Türk düşmanlıkları depreşiyor ve NÜFUS YAPIMIZI DEĞİŞTİREREK VATANIMIZDA ARAPÇILIĞIN TOHUMLARI atılmak demografik yapımız bozulmak isteniyor. Çünkü gerçeği gören Türk seçmeninin desteğini hemen çekeceğini çok iyi biliyorlar. 24 saat hamaset nutuklarıyla beyinleri yıkamakta bir yere kadar etkili olabilir.

Mülteci kampına dönüştürülen vatanımızda serseri mayın gibi Türkiye’nin her yerine dağılmış Suriyeliler milli güvenliğimizi ciddi anlamda tehdit etmektedir. Asayişimizi, sosyal yapımızı ve huzurumuzu şu an bile bozmaktadır. Yarın bunların %1’i bile terör yapsa neler olur düşünebiliyor musunuz? Peşmergeler vatandaş yapıldığında çıkan teröristleri hatırlayınız!

Neymiş “aralarında nitelikli olanlar” varmış. Her gün “niteliklerini” dışarıda görüyoruz. Şaka gibi, milyonlarca vatandaşımız AÇLIK SINIRININ ALTINDA yaşarken; işsizliğin %11.1 ve çoğunun üniversite mezunu genç işsizlik oranının %20.2 gibi KORKUNÇ oranlarda olduğu ülkemizde önce kendi “nitelikli” vatandaşlarına iş bul. SADECE NİTELİKLİ OLANLARIN ALINACAĞI DA KESİNLİKLE DOĞRU DEĞİLDİR. Hedef oy adedi ve nüfus yapımızı değiştirerek üniter Türkiye Cumhuriyetine son verip, VATANIMIZI ÇOK MİLLETLİ FEDERAL BİR DEVLETE dönüştürmektir.

Kendi vatanını savaşmadan kaderine terk eden VATAN DUYGUSUNDAN MAHRUM MİLYONLARI nüfusumuza almayız ve vatanımızı onlarla paylaşmayız. Bu aziz topraklar vatan yapılırken şehit ve gazilerimizin kanıyla bedeli ödenmiştir. Uğrunda ölmeyenlerin vatanı olmayacağı gibi Türk vatandaşı hiç olamaz. Türk vatandaşlığı bu kadar UCUZLATILAMAZ. Mevcut Kanunlarımız da buna izin vermemektedir. Hani Müslümanlar kardeşti, “Araplar tek milletti” zengin Arap ülkeleri niye mülteci almıyor?

AKP’YE OY VEREN KARDEŞİM, “O kadar da değil, artık Dur! Padişahlarda bile olmayan SINIRSIZ YETKİ vermedim!” Deme HAKKI ve SORUMLULUĞU önce sendedir. Haşa beşer, HATADAN MÜNEZZEH değildir ve bu KORKUNÇ HATA YAPILMADAN DURDURULMALIDIR. Vatanının, çocuğunun, torununun geleceğini düşün.

MUHALEFET, size de zahmet olmazsa sıradan açıklamalar yerine SESİNİZİ GÜR çıkartabilir misiniz? FARKINDA MISINIZ 3-5 MİLYONA VATAN (DAŞLIK) VERİLİYOR?

Türk Milleti misafirlerine, -kimsenin bize yapmadığı ve yapmayacağı- fedakarlığı yıllardır yapmıştır ve yapılıyor fakaaat MİSAFİR EVİN SAHİBİ OLAMAZ !..

TÜRK MİLLETİNE REFERANDUMLA SORULMADAN, 3-5 MİLYON SURİYE'LİYE TÜRK VATAN(I)DAŞLIĞI VE - Rİ - LE - MEZ !..

Facebook

Twitter

ANTALYA

M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ