BASKIN SEÇİM, DOĞRU ADAYLAR (UÇURUM ÖNCESİ SON ÇIKIŞ)
 
24 Haziran erken seçim değil, 66'ya bağlanmış BASKIN SEÇİMDİR!.. Referandumdan bu güne AKP Gnl. Başkanı Tayyip Erdoğan'ın seçim çalışması yürütmekte olduğunu siyasetten az çok anlayan bütün gözler görmekte ama bu kadar baskın seçim beklememekteydilerBunun dışındaki yarımsaatin, gelişmelerin ve açıklamaların tamamı Türk Milletinin zekasıyla dalga geçen 5. sınıf basit bir KURGUDUR.

AKP'nin kötü yönetimiyle pimini çektiği ekonomiyi 2019'a kadar tutamayacağı, elinde patlayacağı için anketler havuz medyasının aksine AKP'nin aleyhine olmasına rağmen daha seçimin kanunları bile yokken (şaka gibi), yerel seçim hezimetini yaşamadan, bazı partilerede çelme takarak, bir gün öncesi uzatılan OHAL şartlarında seçimle akp'yi kurtarma çaresizliği; BASKIN SEÇİMİ GETİRMİŞTİR.

Siyasette iradesini terk etmeyen, fiyatı ve korkusu olmayan, şahsiyetli, liyakatli ve idealist isimlere tahammül olmadığını bilmeme rağmen 2014'de yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde benim adayım fazlasıyla o makama layık, Türkiye’de ki çok az sayıdaki gerçek akademisyenlerden olan ve ismi ilan edildiğinde her kesimden destek alacak, heyecan yaratacak Prof. Dr. İlber ORTAYLI Hocamızdı.

ÇATI ADAYI belirleyen partilerin üst yöneticileriyle bu düşüncemi paylaştığımda “İlber Hoca’ya teklif ettik, sıcak bakmadı.” demişlerdi.
Söylediklerinin doğru olduğunu düşünerek Antalya’da duyurusu doğru dürüst yapılmadığı halde hınca hınç dolu salonda, yüzlerce kişinin huzurunda İlber Hocamıza neden Cumhurbaşkanlığı adaylığını kabul etmediği siteminde bulunmuştum. İlber Hoca: “Partilerden bana herhangi bir teklif gelmedi” dedi. Aldığım cevap ve sonrasında İlber Hocayla kuliste görüşmemizde ortaya çıkan gerçekler üzücü ve düşündürücüydü. Birileri iyi niyetlerimizle, idealizmimizle pervasızca oynamıştı.

Hiç tanınmayan bir isim yerine İlber Hocamız çatı adayı olsaydı, AKP seçmeni dahil bütün partilerden bir gönüllüler ordusu kendiliğinden oluşur, Tayip Erdoğan sandığa katılımın en düşük olduğu seçimle seçilemez ve o seçimi çok rahat kazanırdık.

AKP'NİN EN BÜYÜK KORKUSU SEÇİMİN 2. TURA KALMASIDIR. 2. turda AKP GNL. BŞK. ERDOĞAN'IN SEÇİLMESİ İM-KAN-SIZ-DIR!.. Bu yüzden TÜRK MİLLETİNE RAĞMEN, siyasi ahlaka uymayarak, her yol mübah anlayışıyla kurnazca, seçimi oldu bittiye getirmeye çalışmaktadırlar. ONLARDA ÇOK İYİ BİLMEKTEDİRLER Kİ: 2. TURA KİM KALIRSA ÇOK YÜKSEK BİR OYLA O CUMHURBAŞKANI SEÇİLECEKTİR.

Bunun için, MEVCUT ADAYLARLA BİRLİKTE 100 Bin İmzayla ve Siyasi Partiler tarafından Türk Milletininin geneline hitap eden AKP seçmeninden de oy alabilecek çıkabildiği kadar çok aday çıkmalıdır. Diğer Adaylarla birlikte İlber ORTAYLI Hocamız aday olmalıdır. Liyakati ve Türk Milletinde karşılığı olan İlker BAŞBUĞ Komutanımız da aday olmalıdır. Seçmen kimi 2. tura seçerse o BAŞKAN DEĞİL, 81 MİLYONUN CUMHURBAŞKANI OLACAKTIR. "Olamaz Türk'e baş Türküm demeyen"
24 Haziran seçimlerinde hata yapma lüksümüz yoktur. BU SEÇİM VATANIMIZ İÇİN UÇURUMDAN ÖNCEKİ SON ÇIKIŞTIRAksi durumda karpuz gibi ikiye böldükleri Vatanımız yönetilemeyecek, sermaye ve yetişmiş beyinler hızla ülkeyi terk edecektir.

16 Nisan Referandumunda ve anketlerde görüldüğü gibi 24 Haziranda da bir tek Ülkücü Türk Milliyetçisi, Vatansever, gerçek dindar, ulusalcı ve akp'nin eğitimli ve sağduyulu seçmeni; AKP GNL.BŞK. TAYİP ERDOĞAN'A OY VERMEYECEKTİR. REFERANDUMDA GERÇEKTE %54, GÖSTERİLEN %49 HAYIR DİYEN SEÇMEN, ŞİMDİ TEK ADAM REJİMİNE NEDEN EVET DESİN?

AKP İÇİN DENİZ BİTMİŞTİRDin satışı, kronik mağdurluk, yol-köprü edebiyatı ve hamasi nutuklar 16 yıldır artık milleti baymıştır. AYNI ŞEYE "AK" DEDİĞİNDE DE, "KARA" DEDİĞİNDE DE İKİSİNİ DE ALKIŞLAYAN DÜŞÜNMEYEN FANATİK KİTLE son derece azalmıştır. Tamamı satılsa parasıyla bir kaçak kondu saray bile yapılamayacak şeker fabrikalarımızın satışına kadar iş düşmüştür.
"ERKEN SEÇİM İSTEMEK VATANA İHANETTİR." Diyen Sn.Erdoğan, 16 yıldır yaptığı gibi bu gün de söylediklerinin hep aksini yaparak yangından mal kaçırırcasına baskın seçime gidiyor. Diğer tersi icraatlarında olduğu gibi buna da MANTIKLI VE İNANDIRICI HİÇBİR AÇIKLAMA GETİREMİYOR.

Israrla “Erken seçim yok! Seçimler zamanında yapılacak!” denirken, Nato Genel Sekreteri Jens Stoltenberg’in Türkiye’ye gelişinden bir gün sonra baskın “seçim” denmesi de çok düşündürücü ve manidardır.

Birileri "Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş" ve Türk Milleti kolayca kandırılabiliyor SANABİLİR...
TÜRK MİLLETİ HER ŞEYİN FARKINDA, BİRİNCİ VAZİFESİ: "Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmek" KARARLILIĞINDADIR.

Savaştan çıktığında taş üstünde taş kalmamış Almanya, japonya gibi ülkeler 15 yılda dünya devi olmuşken 16 yıldır hala yol, köprü konuşan bir Türkiye... AKAN SU BİLE 16 YILDA YATAĞINI GENİŞLETİR.

Sağ duyulu Türk Seçmeni KALDIRDIKLARI ANDIMIZ YERİNE her gün okudukları “rabia” da olduğu gibi: "tek bayrak" değil TÜRK BAYRAĞINI, "tek millet" değil TÜRK MİLLETİNİ, "Tek vatan" değil TÜRK VATANINI, "Tek devlet" değil TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ seçecektir.

Koltuk menfaatini milli menfaat diye pazarlayarak, çaresizlikten korkuyla yapılan bu baskın bile akp'yi kurtaramayacak, TEK ADAM REJİMİ SONA ERECEKTİR!..

ALPAGUTLAR!.. Gün bu gündür!.. Durumdan vazife çıkartma zamanıdır!..      
  
16 yıllık kötü yönetimden, aldatılmalardan, hırsızlık-yolsuzluk ve rüşvetten, bölücülükten, kutuplaştırmadan, din tüccarlığından; KISACASI MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINDAN KURTARMAK, demokratik hukuk devletine sahip çıkarak tek adam rejimine son vermek, CUMHURİYETİMİZİ KURULUŞ DEĞERLERİYLE YENİDEN BULUŞTURMAK, akp zulmünden kurtulmak için : HAYDİ BİSMİLLAH!..


M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ              

 
FevziKucukKahveci.Com | Resmi Websitesi