Andımız konusunda en doğru ve en etkili sözü Andımızın kaldırılması son derece BÜYÜK BİR KÜSTAHLIKTI! " diyerek İlber ORTAYLI Hocamız söyledi (VİDEO). Aynı küstahlık, pervasızca tv ekranlarda hala devam ediyor.

"Türkçülük bölücülüktür!" diyen AKP Genel Başkanı Sn. ERDOĞAN, hızını alamayıp ANDIMIZI da "ırkçı" bulup "Bizim andımız İstiklal Marşıdır" diyerek gerçek dışı, saçma bir açıklama yaptı. BÖLMEDİĞİ BİR MARŞLARIMIZ KALMIŞTI, ONA DA EL ATTI.

Andımızda ırk vurgusu YOKTUR. Ordunun Duası Şiirinde “Türk eriyiz, silsilemiz kahraman” diyen Mehmet AKİF’in yazdığı "Kahraman Ordumuza" şiiri yani muhteşem İstiklal Marşımızda ırk vurgusu VARDIR.
Kahraman IRKIMA bir gül. Ne bu şiddet, bu celal?
Ebediyyen sana yok, IRKIMA yok izmihlal:

Ardından koro halinde medyada köşe başlarını işgal eden, beyinleri yıkama, dalkavukluk ve yalakalık yapmak karşılığı AYLIK NEMALARI İNANILMAZ RAKAMLAR olan sözde akademisyen, sözde gazeteci ve sözde araştırmacılar vb. MEYDANI BOŞ BULUPDELİ SAÇMASI TEZLERLE ırkçılık nutukları atmaya; TÜRK MİLLETİNE ve DEĞERLERİNE PERVASIZCA HAKARET ETMEYE BAŞLADILAR.

1933 yılından itibaren (ANDIMIZIN İLK HALİ:Türküm, doğruyum, çalışkanım. Yasam; küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, budunumu özümden çok sevmektir. Ülküm; yükselmek, ileri gitmektir. Varlığım, Türk varlığına armağan olsun.)80 yıldır okutulan Andımız 2013’te AKP’nin pkk ile “AÇILDIĞI” hendeklerle sonuçlanan İHANET SÜRECİNDE, pkk’NIN İSTEĞİYLE kaldırılmıştı(VİDEO).

Seçimlerin yaklaşmasıyla 2. “AÇILIM” süreci başlatılmış, “buzluktan çıkartılmış” görünüyor. Andımıza düşmanlıkta başı çekenler, DİN MASKESİYLE SOYLARINI GİZLEYEN TEHCİR VE MÜBADELEDEN KALAN çoğu taşnak artığı kronik TÜRK düşmanı DÖNME VE DEVŞİRMELERİ de Andımız turnusol kağıdı gibi ortaya çıkartmıştır. 

Asaletine ve töresine uygun bulmadığı için DÜNYADA IRKÇILIK YAPMAMIŞ OLAN TEK MİLLET, TÜRK MİLLETİDİR. Türk Milleti binlerce yıllık tarihinde hükmettiği BÜYÜK COĞRAFYADA“ırkçılık” yapsaydı, günümüzde birçok devlet ve milletle birlikte kronik TÜRK DÜŞMANI sizler VAR OLAMAZDINIZ.

İtalyan mısın hristiyan mı? Japon musun, budist mi? Alman mısın hristiyan mı? Ülkelerinde bu soruyu biri sorsa, akıl hastahanesine kapatılır. Bizde Türkçülük suçlanırken: İtalyancılık, Japonculuk, Almancılık yaptığı için biri suçlansa, DEĞİL SİYASET YAPMASI VATANDAŞLIK HAKKI BİLE ELİNDEN ALINIP, EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILIR. Bizde BEYİNLER YIKANARAK “Türk müsün, Müslüman mı? Diye SAÇMA ÖTESİ bir soru bile kalıplaştırılmıştır. Din dinle, milliyet milliyetle karşılaştırılabilir. “Din seçim, Türklük kaderdir” Hoca Ahmet YESEVİ

KUL HAKKI ALMAK, ALLAH’A ŞİRK KOŞMAK, YALAN SÖYLEMEK, HIRSIZLIK YAPMAK gibi Yüce Dinimizce EN BÜYÜK GÜNAHLARI işleyip, bunlardan hiç bahsetmeyenler; zoraki yorumlarla Türk Milletine ırkçılık iftirası atanlar: Cenabı Allah’ın Peygamberimize bile vermediği yetkiyi hangi aciz kuluna vermişte, size İslamı dünyalık çıkarlarınız için kullanma yetkisini verdi? Kulluk ettiğiniz din tüccarı ölümlülerin,cennetlik olduğunun elinizde birtek delili var mı? Bakın EN BÜYÜK DİN TÜCCARI, dün “ne istediyse verdiğiniz” Pensilvanya’daki “muhterem hocanız” da ajan çıktı.

İslama da en büyük zararı sizler veriyorsunuz.İnsanımızı dinden soğuttunuz. DEİZM inanılmaz yaygınlaştı. Kaç kişi SİYASİ HUTBE VE VAAZLARINIZ nedeniyle Cuma namazlarını bile terk etti, biliyor musunuz? Saraylardan çıkıp, gidin araştırın.

Rabia (Arapça 4) anayasa suçudur. Yetkisini anayasamızdan alanlar: TÜRK BAYRAĞINI “tek bayrağa”, TÜRK VATANINI “tek vatana”, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ “tek devlete”, TÜRK MİLLETİNİ soysuz “tek millete” DÖNÜŞTÜREMEZ!

Tarihte ve günümüzde en çok müslüman kanını gene müslümanım diyenlerin akıttığı gerçeğinden hareketle, herşeye maske yaptığınız hayal satıp, ruhban sınıfı oluşturan iflas etmiş siyasal islamcı,ümmetçi ideolojiniz VATANIMIZDA BİRLİĞE DEĞİL; BÖLÜCÜLÜĞE HİZMET ETMEKTEDİR.

Yıllardır bütün tahribatınıza rağmen, %80 Ben Türküm diyen, %100 “Ne mutlu Türküm diyene!” anlayışında bir ve bütün Türk Milletini, 36 olduğunu iddia edip 3 ten fazla sayamadığınız etnik guruplara BÖLEMEZSİNİZ! Bu AFFEDİLEMEZİHANETİ pkk BİLE YAPAMADI.

MUHALEFETTEKİLER: Sadece algı yönetimiyle zar zor ayakta tutulan, Türk Milletini bölen, ekonomiyi, hukuku, eğitimi, kardeşliğimizi kısacası Vatanımızıbitiren; bu heryeri defolu tükenmiş AKP iktidarına son vermeye niyetiniz var mı?

UYAN

Ey Türkoğlu! Sen pek safsın, seni herkes aldattı. 

Erdim diyen, döndüm diyen çemberinden atlattı. 

Çiftlik gibi mahsülünü senden alıp satarlar,

Sen toprakta onlar kuş tüyünde yatarlar.

Uzun sürdü bu saflığın altta üstte kalmadı,

Hiç bir milet bizim gibi uykulara dalmadı.

Mal senindir, mülk senindir al işini ehline.

Başa gelen, cellatlarla saltanata kalkıyor,

Hakimiyet milletinken sana bir hak kalmıyor.” Kâzım KARABEKİR

Türkiye Cumhuriyeti Devletinde, Türk Bayrağının gölgesinde, 81 milyon Türk Milletinin Vatanında İstiklal Marşımız da Andımız da ayakta gururla okunacaktır! 

Malazgirt’ten kurtuluş savaşımıza kanlarıyla yoğurup, bu toprakları vatan yapan “tek millet”; TÜRK MİLLETİDİR! “Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.”  AND OLSUN!

M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ               www.fevzikucukkahveci.com