SAMSUN ZİNCİRLERİNİ KIRAMADIĞI SÜRECE O ZİNCİRLER BOĞAZIMIZA DOLANIR OLMUŞ. SAMSUN ZİNCİRLERİNİ KIRAMADIĞI SÜRECE O ZİNCİRLER BOĞAZIMIZA DOLANIR OLMUŞ.
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak Samsunlu sağlık çalışanlarına yaptığı açıklamada teşekkür etti.

 

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Çin merkezli olarak tüm dünyada baş gösteren ve ülkemizde de görülmeye başlayan Koronavirüs Kovid-19 salgını ile ilgili olarak basına açıklama yaptım. İl Başkanı Karapıçak bu tür süreçlerin zor olduğunu, Milli birliğe en fazla ihtiyacımız olduğu böyle zamanlarda ihtiyaç duyulduğunu söyleyerek “Çin merkezli olarak tüm dünyada baş gösteren ve ülkemizde de görülmeye başlayan Koronavirüs Kovid-19 salgını ülkemizde alınan sıkı önlemlere karşın maalesef görülmeye başladı. Bu salgın ile ilgili olarak Sağlık Bakanlığımızın çalışmaları Genel Merkezimiz nezdinde takip edilmektedir. Geçtiğimiz günlerde Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih Yalçın teşkilatlara yönelik bir mesaj yayınladı. Bu mesajı teşkilatlarımıza iletti. Bizler se Samsun yerelinde Koronavirüs Kovid-19 salgını yakından takip ediyoruz. Bu çalışmalar ile ilgili olarak ilgili kurum ve kuruluşlardan günlük bilgi alıyoruz. Çalışmaları yürüten tüm kamu çalışanlarına, yöneticilerine ve mülki amirlere teşekkür ediyorum.” dedi.

 

SAĞLIK ÇALIŞANLARI TAKDİR EDİYOR, TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ

 

Sağlık çalışanlarının mesai mefhumu gözetmeden çalıştığını belirten MHP İl Başkanı Karapıçak “Burada yükün büyüğü sağlık çalışanlarında. Doktorundan hemşiresine, memurundan hizmetlisine kadar tüm sağlık çalışanları bu süreçte büyük takdir toplamıştır. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizlere düşen görev ise devletimiz tarafından alına tedbirlere uymak ve uyarıları dikkate almaktır.” dedi.

 

ÖNÜMÜZDE DİKKAT ETMEMİZ GEREKEN BİR SÜREÇ VAR

 

Önümüzde dikkat etmemiz gereken bir süreç var” diyen Karapıçak açıklamasına şu şekilde devam etti; “T.C. Sağlık Bakanlığımız başta olmak üzere devletin ilgili kurumları gerekli tedbirleri almış, toplumu düzenli olarak şeffaf bir şekilde bilgilendirmektedir. Önümüzdeki süreç daha dikkatli olmamız gereken bir süreçtir. Umudumuz en kısa sürede ülkenin ve dünyanın normale dönmesidir.

 

14 MART TIP BAYRAMI BİRAZ BURUK GEÇTİ

 

Geçtiğimiz günlerde kutlanan 14 Mart Tıp Bayramının bu yıl Koronavirüs Kovid-19 salgınının gölgesinde geçtiği belirten Karapıçak “Tıp Bayramı her yıl kutlanandan biraz farklı ve buruk geçti” dedi.

 

TÜRK HEKİMLERİNE GÜVENİYORUZ, AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

 

Karapıçak açıklamasının sonunda “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, "Beni Türk hekimlerine emanet edin" derken bir gelecek vizyonu çizmiş, aynı zamanda Türk Milletini, gelecek nesilleri, Türk doktorlarına emanet etmiştir. Biz Türk Milleti olarak Türk doktorlarına güveniyoruz. Bu kutsal meslek emek ister. Emekleri için de doktorlarımıza bu vesileyle tekrar teşekkür ediyoruz.” dedi.

Editör: TE Bilisim