'Siyasal İslamın Gerçekleri' 'Siyasal İslamın Gerçekleri'

Türkiye 14 Mayıs'ta meclis ve cumhurbaşkanı seçimine gidecek. Milletvekili listeleri bugün Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi.

Zafer Partisi'nin listesi şöyle:

ADANA 1 ABDURRAHMAN BİLİR
ADANA 2 ADEM OCAK
ADANA 3 ÖMER FARUK CERİT
ADANA 4 ŞEREF YORGANCI
ADANA 5 İSMAİL HAKKI ERDOĞMUŞ
ADANA 6 HAKAN KUŞÇU
ADANA 7 FATMA YAĞMUR ŞAHBAZ
ADANA 8 ABDULLAH ÇİFÇİ
ADANA 9 ERCAN AFŞAR
ADANA 10 EMRE GÜLER
ADANA 11 ABDULLAH TANRIKULU
ADANA 12 YARKIN KOÇAR
ADANA 13 GÖKHAN SARIKAYA
ADANA 14 AHMET GÜNGÖR
ADANA 15 TALHA NURİ YILMAZ
ADIYAMAN 1 EROL OK
ADIYAMAN 2 ATAY AKKUŞ
ADIYAMAN 3 AYŞEGÜL ASLAN
ADIYAMAN 4 DERYA BAYRAM
ADIYAMAN 5 ESENGÜL OK
AFYONKARAHİSAR 1 ELİF KASAP ÖZTÜRK
AFYONKARAHİSAR 2 ÖZER KAVAK
AFYONKARAHİSAR 3 HASAN KAPLAN
AFYONKARAHİSAR 4 İBRAHİM SAMED SEVİM
AFYONKARAHİSAR 5 EMİR İNER
AFYONKARAHİSAR 6 AHMET CENK SARIKOÇ
AĞRI 1
AĞRI 2
AĞRI 3
AĞRI 4
AMASYA 1 MELİH KAHVECİOĞLU
AMASYA 2 SERKAN KUŞÇU
AMASYA 3 MURAT KÖSE
ANKARA-1 1 MEHMET ALİ ŞEHİRLİOĞLU
ANKARA-1 2 ASLAN YAMAN
ANKARA-1 3 SEMİH DİKKATLİ
ANKARA-1 4 ESMAÜL HÜSNA ASLAN
ANKARA-1 5 İSMAİL ÖZGÜR BERKMAN
ANKARA-1 6 ÇINAR COŞKUNSERÇE
ANKARA-1 7 AYKUT AZGUR
ANKARA-1 8 MUSTAFA ŞÜKRÜOĞLU
ANKARA-1 9 GÜÇLÜ EMRE ÖZGÜR
ANKARA-1 10 ADNAN GİRAY ERGÜL
ANKARA-1 11 REMZİYE YAVUZ
ANKARA-1 12 FATMA AHSEN GÜVEN
ANKARA-1 13 EYÜP GÜLER
ANKARA-2 1 SEYİT YÜCEL
ANKARA-2 2 HAYATİ BİCE
ANKARA-2 3 VEDAT ŞAHANER
ANKARA-2 4 MEHMET GÜVEN
ANKARA-2 5 KENAN KERMEN
ANKARA-2 6 EROL KAPLAN
ANKARA-2 7 ZEYNEP GÖKSU
ANKARA-2 8 BURAK DEMİRHAN
ANKARA-2 9 TEVFİK ALPER YORGA
ANKARA-2 10 ŞEREF UYLAŞ
ANKARA-2 11
ANKARA-3 1 LÜTFÜ ŞAHSUVAROĞLU
ANKARA-3 2 KOÇAK TÜKENMEZ
ANKARA-3 3 HÜSEYİN SOLAK
ANKARA-3 4 MUSTAFA DEMİR
ANKARA-3 5 LATİFE MELTEM SAVAŞ YASANKALE
ANKARA-3 6 SERDAR ÖZVERİ
ANKARA-3 7 BETÜL YENİÇERİ
ANKARA-3 8 KEREM YÜRÜMEZ
ANKARA-3 9 EREN NAHYA
ANKARA-3 10 ŞEYMANUR AKLAN
ANKARA-3 11 EREN KAPLAN
ANKARA-3 12 SÜLEYMAN SELİM KISIRKAYA
ANTALYA 1 KEMAL KARABAĞ
ANTALYA 2 YAŞAR KÖKÇE
ANTALYA 3 VOLKAN YURTMAN
ANTALYA 4 VOLKAN ÇALIŞKAN
ANTALYA 5 TUBA EVLİYAOĞLU
ANTALYA 6 YUSUF İŞLER
ANTALYA 7 EMRAH KURHAN
ANTALYA 8 ORKUN KUTALMIŞ FİLİZ
ANTALYA 9 MUSTAFA CEYLAN
ANTALYA 10 VAHİT TECEL
ANTALYA 11 KEREM DİDİNÇ
ANTALYA 12 BEHÇET DONDURAN
ANTALYA 13 SEFA İŞLEK
ANTALYA 14 SERDAR ALP ÖZTÜRK
ANTALYA 15 NAZMİ ACAN
ANTALYA 16 MELİHA YURTMAN
ANTALYA 17 ALİ SONGÜL
ARTVİN 1 MUHAMMET KÜÇÜK
ARTVİN 2 BAHAR KÜÇÜK
AYDIN 1 SERAY ÜNBAY
AYDIN 2 MUSTAFA BAYRAKTAR
AYDIN 3 KEMAL KAYHAN
AYDIN 4 ECEM SÖYLETEN AKGÜN
AYDIN 5 HÜSEYİN ÖZKAN
AYDIN 6 İBRAHİM ÖZDEMİR
AYDIN 7 TAYSUN SERİN
AYDIN 8 FATİH YETKİN
BALIKESİR 1 SUAT AYDIN
BALIKESİR 2 ÖZLEM BOZKAYA
BALIKESİR 3 NİLGÜN SADIKOĞLU DANIŞMAN
BALIKESİR 4 HASAN GÜNGÖR
BALIKESİR 5 ZEYNEP ERDEMLİ ÜNSAL
BALIKESİR 6 ÇİLEM GÖKDEMİR
BALIKESİR 7 BARIŞ GAGİT
BALIKESİR 8 MUSTAFA YILMAZ
BALIKESİR 9 HAYDAR ALPCAN DİKİLİ
BİLECİK 1 KEMAL BİGE
BİLECİK 2 ONUR 1
BİNGÖL 1
BİNGÖL 2
BİNGÖL 3
BİTLİS 1
BİTLİS 2
BİTLİS 3
BOLU 1 METİN KARAKAŞ
BOLU 2 CAN GÜLER
BOLU 3 YAVUZ KÜTÜK
BURDUR 1 ERAY ERTÜRK
BURDUR 2 MEHMET SERGEN OKÇULAR
BURDUR 3 MÜCAHİT ENES ŞEN
BURSA-1 1 BAYRAM KAZANCI
BURSA-1 2 MEHMET OKAN ÖZDEMİR
BURSA-1 3 ERTUĞRUL KARA
BURSA-1 4 BEHLÜL ERKİN
BURSA-1 5 AHMET SEVİNÇ
BURSA-1 6 ŞÖHRET FUNDA ŞİMŞEK
BURSA-1 7 AHMET BAYER
BURSA-1 8 ZEYNEP BATMAZ
BURSA-1 9 UĞUR EMİRHAN AYÇİÇEK
BURSA-1 10 HALİL İBRAHİM YAŞAR
BURSA-2 1 CEZMİ POLAT
BURSA-2 2 MAHMUT KARA
BURSA-2 3 ÖZER 1
BURSA-2 4 EMRAH YAŞAR
BURSA-2 5 SEVİNÇ MUHAMMED
BURSA-2 6 TAMER GÜYEN
BURSA-2 7 SEYFEDDİN BUNTÜRK
BURSA-2 8 MERYEM CAN
BURSA-2 9 ALİ NUR ARABULAN
BURSA-2 10 FERİHA YAMAN
ÇANAKKALE 1 HASAN DEMİR
ÇANAKKALE 2 YASİN ÇEVİK
ÇANAKKALE 3 DEMET YENER
ÇANAKKALE 4 MEHMET TAŞKIN
ÇANKIRI 1 TURGUT ÖZKAN
ÇANKIRI 2 OSMAN ÇALIŞKAN
ÇORUM 1 PAŞA BÜYÜKKAYAER
ÇORUM 2 İLHAN ÇATAL
ÇORUM 3 SAİM BALCI
ÇORUM 4 MUHAMMET ALİ ECEVİT
DENİZLİ 1 NEŞET DOĞAN
DENİZLİ 2 HAZAN KIRATİK
DENİZLİ 3 FURKAN TOKMAKÇIOĞLU
DENİZLİ 4 HASAN HÜSEYİN HALASTAR
DENİZLİ 5 OSMAN TERCAN
DENİZLİ 6 MESUT DİNÇ
DENİZLİ 7 SERHAT ÖNAL
DİYARBAKIR 1 HASAN BOZDOĞAN
DİYARBAKIR 2 MEHMET TATAR
DİYARBAKIR 3 MEHMET EMİN ÖKTEN
DİYARBAKIR 4 HAKAN TATAR
DİYARBAKIR 5 DÖNAY ÇAĞDAŞ
DİYARBAKIR 6 ŞEYMA TATAR
DİYARBAKIR 7 COŞKUN KAHVECİ
DİYARBAKIR 8 ALTAY ACAR
DİYARBAKIR 9 HASAN SUPHİ ÜNÜR
DİYARBAKIR 10 ŞAFAK ALP SERTTAŞ
DİYARBAKIR 11 İSHAK AHMEDOĞLU
DİYARBAKIR 12 MUHLİS SELMAN YAZGAN
EDİRNE 1 ÜLFİYE ŞENDAL
EDİRNE 2 ŞENOL ORUÇOĞLU
EDİRNE 3 YURDAL ERMİŞ
EDİRNE 4 İSMAİL ŞEN
ELAZIĞ 1 MUHAMMED ONUR OMRAK
ELAZIĞ 2 SERAP ÖZDEMİR
ELAZIĞ 3 UMAY TATAR
ELAZIĞ 4 MEHMET ÇETİNKAYA
ELAZIĞ 5 KERİM TOKMAK
ERZİNCAN 1 CENGİZ TÜRK
ERZİNCAN 2 SEFA POLAT
ERZURUM 1 FATİH AYGÜN
ERZURUM 2 ABDULHAMİT UZUN
ERZURUM 3 TUBA UYSAL
ERZURUM 4 YAKUP KAYA
ERZURUM 5 MUSTAFA DÖNMEZ
ERZURUM 6 EKREM BUDAK
ESKİŞEHİR 1 ERDİNÇ ÖRENCİK
ESKİŞEHİR 2 SADİ UYAR
ESKİŞEHİR 3 BAHTİYAR YÜRÜK
ESKİŞEHİR 4 ECE OĞUZ
ESKİŞEHİR 5 ŞENOL UZTİMÜR
ESKİŞEHİR 6 MURAT İÇELİ
GAZİANTEP 1 ÜMİT ÖZDAĞ
GAZİANTEP 2 MEHMET PAMUK
GAZİANTEP 3 ALP KAYA
GAZİANTEP 4 ALAİTTİN ÇAKMAK
GAZİANTEP 5 GİZEM BÜŞRA BİLGİÇ
GAZİANTEP 6 ALEV AKDEMİR BEKEM
GAZİANTEP 7 ERMAN EBÇEM
GAZİANTEP 8 ERHAN SUCU
GAZİANTEP 9 RABİA SEÇKİN
GAZİANTEP 10 İBRAHİM AVCI
GAZİANTEP 11 ÖMER BUĞRA BAKIR
GAZİANTEP 12 MURAT KARAKURT
GAZİANTEP 13 EROL TÜRK
GAZİANTEP 14 METİN İNSAL
GİRESUN 1 SEZAİ UZAL
GİRESUN 2 ÇİĞDEM AKSU
GİRESUN 3 ONUR ŞAHİN
GİRESUN 4 MURAT BAYRAK
GÜMÜŞHANE 1 HACI ŞERİF CEYLAN
GÜMÜŞHANE 2 BERKANT DOĞAN
HAKKARİ 1
HAKKARİ 2
HAKKARİ 3
HATAY 1 ERDAL SARIZEYBEK
HATAY 2 SUPHİ YILDIZ
HATAY 3 SONER GÜNÖY
HATAY 4 MİNEHAN AKÇAN
HATAY 5 HAKKI KANMAZ
HATAY 6 AYHAN BEKLER
HATAY 7 SÜLEYMAN SAVAŞIR
HATAY 8 MEHMET FATİH HANOĞLU
HATAY 9 FATİH ŞENGÜL
HATAY 10 MEHMET GÖKHAN TÜRKMENOĞLU
HATAY 11 AYTEN SEMERCİ
ISPARTA 1 ORHAN ERDAL
ISPARTA 2 FARUK BAŞTAN
ISPARTA 3 HÜSEYİN YALÇIN
ISPARTA 4 ÖMÜR EZGİ TAŞKAN
MERSİN 1 MURAT YILDIZ
MERSİN 2 KEMAL MERT
MERSİN 3 AHMET ALACA
MERSİN 4 SALTUK BULUHÇAN ÖZAY
MERSİN 5 ZİYA BATIN ŞENER
MERSİN 6 HASAN DOYDU
MERSİN 7 KAZIM CİHAT KALKAN
MERSİN 8 MEHMET ÖZKANER
MERSİN 9 BÜNYAMİN ÇELİK
MERSİN 10 SİNEM İNCEL
MERSİN 11 EREN VESKE
MERSİN 12 MUSTAFA NEVZAT TAŞDEMİR
MERSİN 13 FAHRİ ŞEN
İSTANBUL-1 1 ALİ DİNÇER ÇOLAK
İSTANBUL-1 2 TUĞRUL KİHTİR
İSTANBUL-1 3 FATİH ÇİNAN
İSTANBUL-1 4 JÜLİDE SARIKAYA KURDOĞLU
İSTANBUL-1 5 DURSUN ATABEK
İSTANBUL-1 6 EMİR KOSİF
İSTANBUL-1 7 MUSTAFA KORAY YÜCEL
İSTANBUL-1 8 SİBEL ZEREN
İSTANBUL-1 9 MEHMET AKİF CENKÇİ
İSTANBUL-1 10 ŞAHİN KAŞDAN
İSTANBUL-1 11 BURAK TOK
İSTANBUL-1 12 EMRE AKSOY
İSTANBUL-1 13 FAİK TUNÇ YALAV
İSTANBUL-1 14 TAYYİBE MERVE ÇAKAR
İSTANBUL-1 15 KADRİ ŞENOL
İSTANBUL-1 16 DOĞAN HAKTAN MANAV
İSTANBUL-1 17 MUHAMMET ŞAMİL ÇALIŞKAN
İSTANBUL-1 18 BÜLENT GÜR
İSTANBUL-1 19 BETÜL AZRA YAŞAR
İSTANBUL-1 20 OĞUZ KAĞAN ÇAKIROĞLU
İSTANBUL-1 21 HANİFE ERHAN
İSTANBUL-1 22 FATİH DÖNGELLİ
İSTANBUL-1 23 OĞUZHAN DİNÇER
İSTANBUL-1 24 HAKAN ÇELEN
İSTANBUL-1 25 TAHİR GÜRSOY
İSTANBUL-1 26 KEMAL AKTAŞ
İSTANBUL-1 27 TURGAY PAPAKÇI
İSTANBUL-1 28 BUĞRA ÇETİNKAYA
İSTANBUL-1 29 MUSTAFA GÜNDOĞDU
İSTANBUL-1 30 OKTAY AKSAKAL
İSTANBUL-1 31 ALİ DANİŞ
İSTANBUL-1 32 ERKAN IŞIK
İSTANBUL-1 33 YILDIRAY ERASLAN
İSTANBUL-1 34 KERİM TOKMAK
İSTANBUL-1 35 ŞAFAK ALP SERTTAŞ
İSTANBUL-2 1 MUSTAFA HAKAN AKŞİT
İSTANBUL-2 2 SEVDAGÜL TUNÇER
İSTANBUL-2 3 SEDAT CEZAYİRLİOĞLU
İSTANBUL-2 4 NEZİH İLTER KARAMAN
İSTANBUL-2 5 TANSU KÜÇÜK
İSTANBUL-2 6 MEVLÜT TEKDEMİR
İSTANBUL-2 7 İSMAİL LAYİÇ
İSTANBUL-2 8 MURAT ERDOĞAN
İSTANBUL-2 9 HAKAN KAYRANCI
İSTANBUL-2 10 IŞIL ÖZTÜRKLER
İSTANBUL-2 11 MURAT ASLANOĞLU
İSTANBUL-2 12 NEZİH ÖZER
İSTANBUL-2 13 ŞAHİN ÇALIK
İSTANBUL-2 14 MEHMET AKİF EROL
İSTANBUL-2 15 ORHUN FATİH ERDAĞI
İSTANBUL-2 16 RIFAT TATAR
İSTANBUL-2 17 ŞULE ÖZARSLAN
İSTANBUL-2 18 SALTUK BUĞRA SARI
İSTANBUL-2 19 BUĞRAHAN DAĞLI
İSTANBUL-2 20 AHMET BURAK GÜLEÇ
İSTANBUL-2 21 LEVENT ASLAN
İSTANBUL-2 22 ADEM ŞİMŞEK
İSTANBUL-2 23 SEDAT CEBECİ
İSTANBUL-2 24 YİĞİT CAN TALAYMAN
İSTANBUL-2 25 BURAK YALÇINYİĞİT
İSTANBUL-2 26 CEVAT KÜÇÜKLÜ
İSTANBUL-2 27 SAADET DOĞAÇ
İSTANBUL-3 1 VECDET ÖZ
İSTANBUL-3 2 YAKUP KAPTAN
İSTANBUL-3 3 UĞUR BATUR
İSTANBUL-3 4 FERUH ÖZKAN
İSTANBUL-3 5 SEDAT TİMUR
İSTANBUL-3 6 KADRİYE KUNDURACI
İSTANBUL-3 7 MURAT EMRE YARDİBİ
İSTANBUL-3 8 ZEHRA ÇATALBAŞ
İSTANBUL-3 9 HASAN ÖZUZUN
İSTANBUL-3 10 KEMAL NOYANLI
İSTANBUL-3 11 ŞEVKİ ÖZEN
İSTANBUL-3 12 ATİLLA YILDIRIM
İSTANBUL-3 13 YUSUF SAVAŞ FIRAT
İSTANBUL-3 14 EREN GÖK
İSTANBUL-3 15 UĞUR IŞIK
İSTANBUL-3 16 ASENA GÜBÜL
İSTANBUL-3 17 ERHAN AVCI
İSTANBUL-3 18 HATİCE BARBAROS KARADAĞ
İSTANBUL-3 19 MUHAMMET KILIÇ ARSLAN
İSTANBUL-3 20 ŞEVVAL ERDEL
İSTANBUL-3 21 MEHMET ONAT ALBAYRAK
İSTANBUL-3 22 CHASAN CHASAN
İSTANBUL-3 23 SADIK KIRMAN
İSTANBUL-3 24 YUSUF JANKAT GÜNDOĞAN
İSTANBUL-3 25 UĞUR TÜRKYILMAZ
İSTANBUL-3 26 AHMET ÇETİN
İSTANBUL-3 27 HANİFE ERHAN
İSTANBUL-3 28 CAN BATUR YILDIRIM
İSTANBUL-3 29 ALTAY ACAR
İSTANBUL-3 30 TAHİR GÜRSOY
İSTANBUL-3 31 ERHAN AVCI
İSTANBUL-3 32 UFKUM ZEYLAN
İSTANBUL-3 33 OSMAN ÇETİNKAYA
İSTANBUL-3 34 FATİH KAYA
İSTANBUL-3 35 NURCAN ALPTEKİN
İSTANBUL-3 36 MUHAMMET ENES CENGİZ
İZMİR-1 1 FİKRET BAYIR
İZMİR-1 2 ADNAN SELVİ
İZMİR-1 3 NECATİ ANIL SENCER
İZMİR-1 4 MURAT ATAR
İZMİR-1 5 HATİCE KIRKIZ
İZMİR-1 6 EGE TUNCA
İZMİR-1 7 BATUHAN BARUT
İZMİR-1 8 CEREN ATAY
İZMİR-1 9 YİĞİT CAN ÜNSAL
İZMİR-1 10 OSMAN BİNİCİ
İZMİR-1 11 BAYRAM BİÇİCİ
İZMİR-1 12 GÜRHAN GÜRLEROĞLU
İZMİR-1 13
İZMİR-1 14
İZMİR-2 1 MEHMET KAMİL ERGENEKON
İZMİR-2 2 ZELİHA GÜREL
İZMİR-2 3 UMUT ÖZYURT
İZMİR-2 4 DURMUŞ AYDINLIKOL
İZMİR-2 5 HALİS CENK DOLU
İZMİR-2 6 AHMET ALPER KOBAL
İZMİR-2 7 ÇAĞRI ALTINIŞIK
İZMİR-2 8 SERPİL YAKAN
İZMİR-2 9 ZEKİ ÖNAL
İZMİR-2 10 SAADET DENİZAY ÇAKRAK
İZMİR-2 11 YAĞIZ METİN
İZMİR-2 12 ALPARSLAN TURAN
İZMİR-2 13 ÖZGÜL GÜLDİKEN
İZMİR-2 14 TURHAN GÜRAKSIN
KARS 1
KARS 2
KARS 3
KASTAMONU 1 ÖZCAN BÜYÜKŞEN
KASTAMONU 2 ASLIHAN KOCA
KASTAMONU 3 ARİF EMRE SÜRÜCÜ
KAYSERİ 1 SERAP ALTUNTAŞ
KAYSERİ 2 ŞEVKET MURAT APAYDIN
KAYSERİ 3 İSMAİL TANRIÖVEN
KAYSERİ 4 AHMET EROL
KAYSERİ 5 ABİDİN SAĞDIÇ
KAYSERİ 6 FATMA METİN
KAYSERİ 7 CAN GÜMÜŞ
KAYSERİ 8 FEDAKAR SONYÜREK
KAYSERİ 9 AHMET YİĞİT
KAYSERİ 10 MEHMET FURKAN BOYA
KIRKLARELİ 1 YAVUZ SELİM ULUBAŞ
KIRKLARELİ 2 KAAN OKUMUŞ
KIRKLARELİ 3 MERT ŞAHİN ÜSTÜN
KIRŞEHİR 1 MUSTAFA KILIÇ
KIRŞEHİR 2 TAYFUN SAATÇİ
KOCAELİ 1 ZEKAİ KAHYAOĞLU
KOCAELİ 2 ONUR CAN GÜL
KOCAELİ 3 GÜVEN ÇELİK
KOCAELİ 4 ALPER GÜLEBAŞ
KOCAELİ 5 ALİ YURTTAN
KOCAELİ 6 ÇAĞRI ANDAÇ
KOCAELİ 7 ERAY SALİH EREN
KOCAELİ 8 ALAATTİN KÜRŞAT DEREBAŞ
KOCAELİ 9 UFUKHAN ASLAN
KOCAELİ 10 EMİN KAHRAMAN YAŞAR
KOCAELİ 11 RECEP MERT
KOCAELİ 12 TURAN SÖNMEZ
KOCAELİ 13 İSHAK AHMEDOĞLU
KOCAELİ 14 MUHLİS SELMAN YAZGAN
KONYA 1 MEHMET ALAGÖZ
KONYA 2 MEHMET ŞEN
KONYA 3 ÖMER FARUK ERDOĞAN
KONYA 4 SONGÜL ÇETİN
KONYA 5 HAKAN DÜLGER
KONYA 6 REMZİ ARI
KONYA 7 İSMAİL ÖZAVCI
KONYA 8 ADEM AK
KONYA 9 KÜBRA KOÇAK
KONYA 10 AHMET YETKİN
KONYA 11 MEHMET TURAN GENÇ
KONYA 12 İSA GÜNAL
KONYA 13 MİRAÇ MUSA AKAY
KONYA 14 ŞAHİN GÜNKAYA
KONYA 15 ÜMİT CAN DEMİRCİ
KÜTAHYA 1 ŞİNASİ ATAY
KÜTAHYA 2 AHMET UFUK TÜRKİŞ
KÜTAHYA 3 ALİ CAN DAYLAN
KÜTAHYA 4 HAMDİ UĞUR BEŞE
KÜTAHYA 5 BURAK ORKUN ARAT
MALATYA 1 TURGUT ŞAHİN
MALATYA 2 GAMZE YILDIRIM
MALATYA 3 ESEN ÇEKMEGELİ
MALATYA 4 ALTAY KORHAN AKÇİL
MALATYA 5 ŞAHİN YILDIRIM
MALATYA 6 NESİM AYAZ
MANİSA 1 MEVLÜT ÖZER
MANİSA 2 MEHMET ANIL KORKMAZ
MANİSA 3 ELMAS AKAY
MANİSA 4 ENDER SOLHAN
MANİSA 5 HAKAN AKSÜT
MANİSA 6 ALPEREN TERZİOĞLU
MANİSA 7 DOĞUKAN DÖNMEZ
MANİSA 8 SELÇUK ŞENSÖZ
MANİSA 9 KADİRHAN ÖZTİNOĞLU
MANİSA 10 OSMAN KILIÇ
KAHRAMANMARAŞ 1 ALPARSLAN KENGER
KAHRAMANMARAŞ 2 UFUK DOĞAN
KAHRAMANMARAŞ 3 OSMAN DOĞAN BASTIRMACI
KAHRAMANMARAŞ 4 KAMBER HARMANKAYA
KAHRAMANMARAŞ 5 SELVİ ÖZTÜRK
KAHRAMANMARAŞ 6 HÜSEYİN ÇOLAK
KAHRAMANMARAŞ 7 YUNUS EMRE KURT
KAHRAMANMARAŞ 8 YÜKSEL BAĞCIOĞLU
MARDİN 1 FATİH KAYA
MARDİN 2 HALİL GÜNDOĞDU
MARDİN 3 MURAT ORAL
MARDİN 4 TANER GÜNDOĞDU
MARDİN 5 GÖKHAN GÜNDOĞDU
MARDİN 6 HULUSİ ALKAYA
MUĞLA 1 ÜNAL YİĞİT
MUĞLA 2 ÖNDER AKSOY
MUĞLA 3 AYBİKE ECE TAŞOVA
MUĞLA 4 CEM AYBER
MUĞLA 5 MEHMET ÖZDEMİR
MUĞLA 6 MÜJGAN DİKMEN
MUĞLA 7 OĞUZHAN ORDUKAN
MUŞ 1
MUŞ 2
MUŞ 3
NEVŞEHİR 1 BURAK AŞIKOĞLU
NEVŞEHİR 2 MENDERES BAYRAM
NEVŞEHİR 3 CEREN GÜRKAN
NİĞDE 1 MUSTAFA CEYLAN
NİĞDE 2 AZİZ DOĞAN
NİĞDE 3 KÜRŞAT AKKAYA
ORDU 1 YENER TURHAN
ORDU 2 HÜSEYİN YALÇINTAŞ
ORDU 3 İBRAHİM YANIK
ORDU 4 ÖZNUR GENÇ ERDEN
ORDU 5 LEVENT ŞABAN BAŞKAYA
ORDU 6 MEHMET KAHRAMAN
RİZE 1 GÖKHAN AKYILDIZ
RİZE 2 DAVUT YAZICI
RİZE 3 YUSUF SARI
SAKARYA 1 CİHAN KOLİP
SAKARYA 2 SALİH SUPHİ GÜNEY
SAKARYA 3 MUHAMMET CÜNEYT SARIMERT
SAKARYA 4 SERAP AKAR
SAKARYA 5 EMEL ATIŞ
SAKARYA 6 AYKUT AKMAN
SAKARYA 7 ÖMER YILMAZ
SAKARYA 8 KEREM ÇİFTÇİ
SAMSUN 1 YAŞAR KARAHAN
SAMSUN 2 HAKAN KESER
SAMSUN 3 ÖDÜL SANAROĞLU BUYRUK
SAMSUN 4 BOZKURT OĞUZ SINAR
SAMSUN 5 BURAK YAZICI
SAMSUN 6 FİRDEVS EMİNE ÇAKIR
SAMSUN 7 HAYDAR AKSU
SAMSUN 8 DURMUŞ FEVZİ AKSU
SAMSUN 9 BEYHAN HÜKÜM
SİİRT 1
SİİRT 2
SİİRT 3
SİNOP 1 İBRAHİM BAYRAK
SİNOP 2 FATİH ŞANLAN
SİVAS 1 FATİH ÖZTÜRK
SİVAS 2 ŞAHİN POLAT
SİVAS 3 ZİYA YALÇIN
SİVAS 4 YUSUF KAYMAKÇI
SİVAS 5 UMUT ARSLAN
TEKİRDAĞ 1 FATİH ALTINTAŞ
TEKİRDAĞ 2 NAİM SÖYLEMEZOĞLU
TEKİRDAĞ 3 BURAK YILMAZ
TEKİRDAĞ 4 İPEK GÖKÇEBEL
TEKİRDAĞ 5 TANYA MİHRİNAZ ÜNKAYA
TEKİRDAĞ 6 TİMUÇİN GÜVEN
TEKİRDAĞ 7 GÜREL EVİRGEN
TEKİRDAĞ 8 TAYFUN EKER
TOKAT 1 ALPTÜRK KAYA
TOKAT 2 SEMİH KURULAY
TOKAT 3 SİNAN SEVER
TOKAT 4 ADALET SEVER
TOKAT 5 SÜLEYMAN GÜNEŞ
TRABZON 1 BUĞRA ÇETİNKAYA
TRABZON 2 HAVVA LAKUTOĞLU
TRABZON 3 ATAHAN TELLİOĞLU
TRABZON 4 TAHA EREN EYÜPOĞLU
TRABZON 5 BİLAL MALKOÇ
TRABZON 6 EMİN YAŞAR
TUNCELİ 1
ŞANLIURFA 1 ENDER İSMAİL BOZANOĞLU
ŞANLIURFA 2 MEHMET YUSUF KOŞAR
ŞANLIURFA 3 CEMİLE YILDIZ KEKLİK
ŞANLIURFA 4 ROKSAN YALÇIN
ŞANLIURFA 5 MEHMET KAYA
ŞANLIURFA 6 ÖMER ERBİL
ŞANLIURFA 7 İBRAHİM NİMETOĞLU
ŞANLIURFA 8 MUHAMMET EMİN NAHYA
ŞANLIURFA 9 HALİL İSLAMTÜRK
ŞANLIURFA 10 NAZLICAN BAĞIŞ
ŞANLIURFA 11 ADEM AĞIRTAŞ
ŞANLIURFA 12 MURAT BULUT
ŞANLIURFA 13 ALİ ÇALIŞKAN
ŞANLIURFA 14
UŞAK 1 MERİÇ UZUNOĞLU
UŞAK 2 MELTEM AYDOĞAN
UŞAK 3 EREN KAHYA
VAN 1 FUFAT YAVRUTÜRK
VAN 2 FATMA MELİKE KARAASLAN YILMAZ
VAN 3 CEVRİYE YAVUZ
VAN 4 MEHMET EMİN ÖZBEY
VAN 5 MERT OSMAN SÜRMEN
VAN 6 BÜNYAMİN TURNA
VAN 7 UTKU TUNAHAN NASIRLIOĞLU
VAN 8 MEHMET OĞUZ TURAN
YOZGAT 1 MEHMET HAYRİ CÜNEYDİ
YOZGAT 2 ZELİHA ÇEVİK
YOZGAT 3 CAFER YURDAKURBAN
YOZGAT 4 TUĞRUL ŞİMŞEK
ZONGULDAK 1 OĞUZHAN TURHAN
ZONGULDAK 2 RAMAZAN AYDIN
ZONGULDAK 3 NAZMİYE DOĞANGAÇ
ZONGULDAK 4 SÜLEYMAN KÜRŞAT AKDUMAN
ZONGULDAK 5 MEHMET ALİ KÖYMEN
AKSARAY 1 CENGİZ ÖNGÜN
AKSARAY 2 MUSTAFA CEM POYRAZ
AKSARAY 3 RAŞİT ÇAĞLAK
AKSARAY 4 ERDAL KIRLI
BAYBURT 1 AYCAN ŞAP
KARAMAN 1 SÜLEYMAN CİVCİK
KARAMAN 2 YAKUP GÜRSEL GİRGİNER
KARAMAN 3 SANİYE ÖZ
KIRIKKALE 1 TUĞBA DEMİRBAĞ
KIRIKKALE 2 MUHAMMED YASİR AKSU
KIRIKKALE 3 YASEMİN POLATLI
BATMAN 1
BATMAN 2
BATMAN 3
BATMAN 4
BATMAN 5
ŞIRNAK 1 MAHMUT TATAR
ŞIRNAK 2 ABDÜLCEBBAR UÇAR
ŞIRNAK 3 SUAT BİNZET
ŞIRNAK 4 BEYCAN TANRIĞAN
BARTIN 1 CAFER TÜRKMEN
BARTIN 2 BERAT ÖZTEKİN
ARDAHAN 1 ERDİ CAN ÇELİK
ARDAHAN 2 TUNA YEDİEL
IĞDIR 1
IĞDIR 2
YALOVA 1 ERSİN DOĞAN
YALOVA 2 HAKAN TAMER SOYGÜL
YALOVA 3 İLKİM GÖKŞİN
KARABÜK 1 İLHAN ALPBOĞA
KARABÜK 2 YASEMİN ODABAŞI
KARABÜK 3 FURKAN SARIOĞLU
KİLİS 1 YUSUF CAN ÇEZİK
KİLİS 2 İSMAİL CEM ERYILMAZ
OSMANİYE 1 OKTAY AYDOĞDU
OSMANİYE 2 ALPEREN ENES BİNBOĞA
OSMANİYE 3 AYŞE ÇAKAR
OSMANİYE 4 FAHRİCAN AVCI
DÜZCE 1 ALİM OZAN
DÜZCE 2 HÜLYA EROĞLU
DÜZCE 3 KERİM TOKMAK

Editör: Kerim Öztürk