Emekli Korgeneral Erdoğan Karakuş'un itirafları sırasında stüdyo tam anlamıyla buz kesti.

Katil ülke İsrail'in Türkiye üzerindeki emelleri yıllar öncesine dayanıyor. Ülkedeki iç karışıklık haliyle İsrail'in saçma sapan hayallerine kavuşması için ekmeğine yağ sürecek bir durum.

İşte katil ülkenin 24 yıl önce ülkemizde yaşanan bir olaya daha müdahil olduğu ortaya çıktı.

Emekli Hava Pilot Korgeneral Dr. Erdoğan Karakuş, Uğur Mumcu suikastına ilişkin bomba bilgiler verdi.

Karakuş, Mumcu suikastına ilişkin yaptığı açıklamada, Mumcu'nun öldürülmesinin arkasında İsrail'in istihbarat örgütü MOSSAD'ın olduğunu duyurdu.

Uğur Mumcu'yu öldürmek için İranlıların evinin civarında dolaştığını, arabasının yakınında bulunduğu iddialarının gündeme getirildiğini kaydeden Karakuş, Uğur Mumcu suikastının kapatılmaya çalıştığını anlattı.

Suikast timinin Türkiye'ye nasıl geldiğini ve nasıl ayrıldığının tarafından bilindiğini duyuran Karakuş, "Suikastta gördüğüm FETÖ'den yardım var.

Bir şekilde güvenlik güçlerinden yardımdan yararlandılar. 5 kişilik suikast timi İsrail'den Mersin'e oradan da Ankara'ya geldi.

Türk Milliyetçiliğinin siyasi ve entellektüel savruluşu ve kurtuluşumuz! Türk Milliyetçiliğinin siyasi ve entellektüel savruluşu ve kurtuluşumuz!

Bombayı patlattıktan sonra ise Esenboğa Havalimanı'ndan tekrar İsrail'e döndü. FETÖ grubunun yardımıyla Esenboğa havalimanında bilgisayarlar tamamen bozuldu" dedi.

Editör: Kerim Öztürk