Gurbetçi Avrupa Türklerine utanç verici eziyet! Gurbetçi Avrupa Türklerine utanç verici eziyet!

Unutulmaz şarkılara imza atan usta sanatçı Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço, Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından afet bölgesine gitti ve yardım çalışmalarına katıldı. Manço, bölgedeki ihtiyaçlar için Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent'le sık sık bir araya geldi.

DEPRERMZEDE ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK ÇAĞRISI

Hatay’da depremzede çocuklara moral vermek için büyük çaba sarf eden ünlü DJ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da afet bölgesi hakkında bilgi verdi. Bölgeye gönderilen yardımları dağıtmada yardımcı olan Manço, çocuklar için de oyuncak çağrısında bulundu: Göndereceğiniz oyuncaklar sadece kafalarını dağıtmak için değil, hem el becerilerini hem zekalarını geliştirecek hem de sosyalleştirecek oyuncaklar olsun. .

Depremzedeler için seferber oldu Barış Manço duvar yazısı duygulandırdı

"KİMSE GÖÇMEZ BU DÜNYADAN MAL İLE"

Doğukan Manço’nun afet bölgesinden yaptığı bir paylaşım ise görenleri duygu dolu anlar yaşattı. Yıkılmış bir binadan geriye yalnızca Barış Manço’nun 'Sarı Çizmeli Mehmet Ağa' şarkısının sözlerinin bulunduğu duvar yazısı kalmıştı: Yaz dostum kimse göçmez bu dünyadan mal ile...

Editör: Kerim Öztürk