Konya’da Necmettin Erbakan Üniversitesi 770 Sözleşmeli Personel istihdam edeceğini duyurdu. Birçok branşta alım yapacak olan üniversitenin alım şartları haberimizde…

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi iş başvurusu için adaylar sadece tek bir pozisyon için nitelik kodu ile başvurularını gerçekleştirebilecekler. Adayların online başvuru yaptıktan sonra başvuru süresi içinde sisteme yükledikleri belgeleri, Personel Daire Başkanlığına T.C. Kimlik numarasıyla birlikte bireysel olarak ya da noterden onaylı vekalet ile bildirerek başvurularını yapmaları gerekiyor. Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi www.erbakan.edu.tr adresinden ilan edilecek.

ÖZEL ŞARTLAR ŞÖYLE:

  • Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen programdan mezun olmak.

  • Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmak,

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi çok sayıda sözleşmeli personel alıyor! Bu kadroları kaçırmayın!

  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığının olmaması,
  • Görevinin devamına engel olabilecek hastalık vb. engellerinin olmaması,
  • Koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonuna başvuruda bulunan adaylarda 5188 sayılı Kanunun 14. maddesi gereği de geçerli olacak. Yani yükseköğretim kurumlarının güvenlikle ilgili fakülte ve meslek yüksekokullarından mezun olanlar ile fakülte veya meslek yüksek okullarının güvenlikle ilgili bölümlerinden mezun olanlarda silah eğitimi dışında özel güvenlik temel eğitimi şartı aranmayacağı da ifade edildi.

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi çok sayıda sözleşmeli personel alıyor! Bu kadroları kaçırmayın!

Adaylar sadece tek bir pozisyon için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaktır. Adaylar ONLİNE başvurunun ardından başvuru süresi içinde sisteme yükledikleri belgeleri Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şöyle başvuracak: T.C. Kimlik numarasıyla birlikte ŞAHSEN veya NOTERDEN ONAYLI VEKÂLET ile getirmesi gerekiyor. ONLİNE ve ŞAHSEN ya da NOTERDEN ONAYLI VEKÂLET ile başvurusunu bitiremeyen adayların başvurularının KESİNLİKLE kabul edilmeyeceği de ifade edildi.

İran seçimleri ve İran Türklüğü İran seçimleri ve İran Türklüğü

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi çok sayıda sözleşmeli personel alıyor! Bu kadroları kaçırmayın!

6/2/2023 tarihinde ülkemizde meydana gelen depremler sebebiyle 8/2/2023 tarihli ve 32098 sayılı Resmî Gazete’de ilan edilen OHAL Kararı gereğince şu illerde başvuru online olacak: Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa illerinde ikamet eden adayların ONLİNE başvuruları yeterli. Bu 10 ilde ikamet eden ve ONLİNE başvuru yapan adayların sisteme yükledikleri belgeleri şahsen veya noterden onaylı vekâlet ile teslim etme şartı bulunmadığının altı çizildi.

Ayrıntılar: www.erbakan.edu.tr

Editör: Kerim Öztürk