Erzurum'da Üçler Döner adıyla faaliyet gösteren ve sosyal medya paylaşımlarıyla daha geniş bir kitleye hitap eden "Hacı Dönerci" lakaplı şahıs, Atatürk'e hakaret etti.

TikTok'ta açtığı canlı yayında Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti'ni kıyaslarken, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını hedef aldı.

"LAİKLİĞİ GETİREN KÖPEKLER"

Osmanlı'nın toprak kaybetmediğini ileri süren "Erzurumlu Hacı Dönerci" lakabını da kullanan şahıs, canlı yayında söylediği sözlerle tepki çekti.

Beka Doktrinine inanıyorsanız! Beka Doktrinine inanıyorsanız!

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ima ederek "Osmanlı toprak kaybetmedi, laikliği getiren o köpekler topraklar kaybetti" ifadelerini kullandı.

Bu sırada birçok kullanıcının, Atatürk'ü hedef alan şahsa tepki mesajları gönderdiği görüldü.

"İSRAİL'E GİDECEKSİNİZ"

Kendisine tepki gösteren kullanıcılara ise "Siz laikler İsrail'e gideceksiniz" diyerek tehditte bulunan şahıs, birçok kişiyi canlı yayında engelledi ve bir süre sonra da yayını sonlandırdı.

650 BİN TAKİPÇİSİ VAR

Sosyal medyada, özellikle Tiktok platformunda yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ve "Üçler Döner" kullanıcı adını kullanan şahıs yaklaşık 650 bin takipçiye ulaştı.

Bazı videoları milyanlarca izlenen şahsın, 29 Ekim'de Cumhuriyet Bayramını da kutlayarak gerçek düşüncelerini gizlediği görüldü.

Editör: Kerim Öztürk