Türkiye'yi  yönetenlerden, Türk'e  bu kadar  düşman  hiç  bir  kadro olmamıştı.
Bu sayede,  AKP  zihniyeti  istemeden  büyük  hizmetler  yaptı. Latife değil, şaka değil, tamamen gerçek!

Ciltlerce  kitap  yazılsaydı  bu derece etkili  olmazdı. Türklük  bilinci  hiç bu kadar uyanmaz, bu  derece  tavan yapmazdı.

Ziya Gökalp in, "Türkçülüğün Esasları'' nı  kaç  kişi  okudu?Nihal Atsız  hocayı, toplumun yüzde kaçı tanıyor?  Merhum  Başbuğ  Alparslan Türkeş  siyasi  kişilik  olduğu  için, ülkücülerden  başka  kimse  aldırış etmedi.

Yusuf Akçura -  Gaspıralı İsmail- Ahmet  Ağaoğlu ve  dahi  ünlü  Türkçüleri  bilenlerin sayısı  kaç kişi? 

Ama iş  başına  geldikleri  andan itibaren, gizli  veya  açık Türk  varlığına  husumet  besleyenlerin ve "Milliyetçiliği ayaklar altına aldım" demeleri den itibaren her geçen gün adım, adım Türklük şuuru uyanmaya başladı. Kar  topu  heyelan  halinde devasa  kitlelerde  karşılık  buldu?

Kendi etnik kimliklerini gizleyenlerin ve  toz  kondurmayanların;  Türklük aidiyetiyle  hesaplaşma  söylemleri sonrasında.  etki- tepki prensibince Türklük  bilincininin  motive olmasına ve  istenmeden  uyanmasının sebebi oldular... Müteşekkiriz.?

Şimdi  ne  demek  istediğimiz aşağıdakiler okunduğunda daha net anlaşılacak. Bu  yazılanlar  bile, yaptıklarının  yanında devede  kulak olmaz..

AKP'li  Mehmet  Özhaseki,  "Belediyelere  TC  tabelası  asmak bölücülüktür."

Gelecek Partisi başkanı  Ahmet Davutoğlu:
13.12.2019'da Yeni Anayasa isteyerek,  PKK'nın da  talebi olan
"Ana dilde eğitim istedi..."

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan:
Bir TV söyleyişinde, " Uygun iklim olduğunda, Anayasanın ilk 4 maddesinin ( Türklükle ilgili) uygun ortam ve  zemin olduğunda kaldırılabilmek için  tartışılacağını..."

Sinan Oğan'dan 'yerel seçimler için AK Parti ile işbirliği yaptı' iddialarına dair açıklama Sinan Oğan'dan 'yerel seçimler için AK Parti ile işbirliği yaptı' iddialarına dair açıklama

Yine Deva Partisi İstanbul İl yöneticisi Beytullah  Aksoy:

"...Bir Türk için her sabah, ben Türk'üm  diye  bağırmak ancak hayvanı bir ihtiyaç tatmin edebilir..."

CHP İstanbul milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun Ermeni ve  Kürtlük söylemleri buraya sığmaz. 

Atatürk'ün  kurduğu  bu  parti  içinde daha  nice  buna  benzer  bir sürü ayrık  otları  var  ve  disiplin  işlemi yapılmış değil!.

Şimdi  bir  tanesini  yazalım: BDP'li Garo Paylan'ın sözde Ermeni soykırımının tanınması için kanun  teklifinin iç tüzük  kurallarına  aykırı  olduğu gerekçesiyle iade  edilmesine karşı, 
"107 yıl önce 24 Nisan 1915'te yüzlerce  Ermeni  aydınının sürülmesinin miladı  olan  bu tarihle yüzleşmeden  gerçek  adalet sağlanmaz..."

CHP İst mv olan  bu adam  Garo Paylan'ın skandal  teklifine  destek çıktı. Bu güne kadarda  hiç  bir disiplin  işlemi  yapılmadı...
**
Türklük  düşmanları  vurdukça  bu millet  öz  sinesine   bunların sayesinde  dönecek...

Çok şükürler olsun ki  hiç  bir partiyle göbek  bağımız  yok  milletimize bağlıyız.

Ha  gayret... Türklük  bilinci ancak ve ancak  bunların sayesinde uyanacak...

Av. Faruk Ülker

Editör: Kerim Öztürk