Yaşanan bu gelişmenin ardından konu hakkında Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ise “Ortada bir ittifak yoktu ki ayrılayım” açıklaması yapmıştı.

MHP'li Başkan Sayıştay'ı Göreve Çağırdı: AK Partili Belediye Toplu Konut Parasıyla Bitcoin Almış! MHP'li Başkan Sayıştay'ı Göreve Çağırdı: AK Partili Belediye Toplu Konut Parasıyla Bitcoin Almış!

İnce’nin bu açıklamasına DOĞRU PARTİ “Belge” ile yanıt verdi.

İttifakı kuracak partilerin deprem olmasa 6 Şubat’ta önce Anıtkabir’i ziyaret edip ardından POİNT OTEL’de gerçekleştirilecek basın toplantısı ile 3. ittifakın kamuoyuna duyurulacağının belirtildiği,konaklama yerlerinden ittifakın açıklanması ile ilgili programların saatlerine,kaldırılacak otobüslere kadar tüm ayrıntıların ve planlamanın DOĞRU PARTİ’nin il-ilçe teşkilatlarına Genel Başkan Vekili M.Haluk Akar imzası ile gönderildiği parti içi yazışma evrakı ile deprem olmasaydı 3.ittifakın ilan edilmiş olacağı da belgelendi.

Ortaya çıkan bu belgeden sonra Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin nasıl bir açıklama yapacağı ise merakla bekleniyor.

Editör: Kerim Öztürk