Ukrayna Slav değildir. Bin yıllık tarih boyunca biri yıkılıp yerine yenisi kurulan Türk İmparatorluklarının, Türk Devletlerinin coğrafyasında, Kıpçak Türkleri ve Peçenek Türkleri’nin kurduğu “Kiev Şehir Devleti”nde, yine onun gibi yakın yüzyıllarda millet olarak ortaya çıkan ve Moskova Prensliği’nden yayılarak büyüyen genişleyen Rus’ların, özellikle Ortodoks Hritiyanlığı’nı da kullanarak kültür emperyalizmi ile “Slav”  olduklarını zannettirdiği Ukraynalıların tarihsel köklerinin (tıpkı Macarlar gibi) Türk boylarına dayandığını, çoğu batılı kaynaklardan alınmış, bir kısmı Türk seyyahların yazdıklarından derlenmiş, bir kısmını (şimdi çoğu Prof. olan) kürsüsündeki Araştırma Görevlileri ile derlediği, muhteşem tarihi belgeler ile anlatıyor.. 

Batı Trakya Türklerinden Miçotakis’e mektup: Biz Yunan Müslümanları değiliz Batı Trakya Türklerinden Miçotakis’e mektup: Biz Yunan Müslümanları değiliz

Pehlivan tefrikası lezzetinde.. Size uygun bir zamanı ayırın ve mutlaka tamamını izleyin..Tad alacak ve müstesna bilgiler ile donanacaksınız..

TIKLA ve İZLE

https://www.youtube.com/watch?v=rK8abQ1KDyM